band.pl

zespół

Lack Border

Lack Border

rock/reggae/ska

517821032

Wrocław (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 05 sierpnia 2013

Data rejestracji: 22 lutego 2009

Licznik odwiedzin: 2339

opis

Lack Border jak sama nazwa wskazuje to zespół który nie ma granic w tym co robi. Swoją twórczością reprezentują kilka gatunków muzycznych rozpoczynając od reggae/ragga/dancehall przez rock a na ska kończąc. Powstali w październiku 2008 roku podczas koncertu na który zaproszony został do współpracy eroll. Po występie ekipa (wtedy jeszcze zespołu bez nazwy) stwierdziła, że warto coś zrobić dalej w kierunku muzyki. Pierwszy singiel Lack Border - Witam, który ujrzał światło dzienne (nagrany w domowym zaciszu i w trochę lipnej jakości) szybko wpadł w ucho publiczności zgromadzonej na koncertach i tym którzy mieli okazję posłuchać go w internecie, co zainspirowało muzyków do dalszego działania. Już niedługo LB wyda demo nad którym muzycy ciągle pracują.

Skład zespołu to:
eroll - wokal
Grzybu - gitara prowadząca/wokal/bas
ARcojs - gitara solowa/klawisze
JahDreY - perkusja

Chciałbyś żeby Lack Border zagrał support przed Twoim zespołem lub organizujesz koncert na którym chciałbyś żebyśmy zagrali?
Napisz do nas:
. Na pewno się odezwiemy!

Jesteśmy w stanie dostosować się do klimatu danej imprezy i zagrać zarówno koncert rockowy jak i reggae'owy.

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280