band.pl

zespół

LKS

LKS

rock

www.grupa-lks.pl.tl

502215297

Krasnystaw (lubelskie)

Ostatnie logowanie: 09 stycznia 2008

Data rejestracji: 09 stycznia 2008

Licznik odwiedzin: 4047

opis

Nasza grupa powstała w Krasnymstawie na wakacjach 2007 roku z inicjatywy wokalisty Mariusza Kołodziejczyka oraz perkusisty Radka Żądełka. Niewinne początkowo muzykowanie w domu przekształciło się w regularne próby na "starej plebanii" przy parafii pw.św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie (dzięki przychylności tamtejszego księdza proboszcza). Zespół intensywnie ćwiczył przed mającym odbyć się debiutem zaplanowanym na 1 września w klubie "Ósemka". Do składu dołączyli Lucjan Chruściel - git., git. bas. i Grzegorz Stefańczyk - git., git. bas. (obaj wymieniali się instrumentami i wykonywanymi partiami solowymi).
Po niesamowitym debiucie, zagranym z innym krasnostawskim bandem De Kress, do zespołu dołączyli: Tomasz Kołodziejczyk - git. (który brał udział w domowym muzykowaniu zespołu), Jan Żydziak - git., Michał Mazurek - git. bas. (w ten sposób Grzesiek może grać na pianinie) oraz Radosław Drzazga - trąbka. Dzięki temu brzmenie grupy stało się pełniejsze, repertuar bardziej urozmaicony i powalający siłą wyrazu.

zdjęcia
  • 234124e523aa222cf9d12f4f3cf21dbf.JPG
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280