band.pl

zespół

Love De Vice

Love De Vice

rock,rock progresywny, hard rock

lovedevice.pl

603 093 208

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 22 października 2009

Data rejestracji: 26 maja 2009

Licznik odwiedzin: 2223

opis

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to zespół Playfinger w składzie: Andrzej Archanowicz - gitara (śpiew), Robert Wieczorek- gitara, Krzysztof Słaby - instrumenty klawiszowe, R.i.P. - bas i Tomasz Kudelski – perkusja nagrali w studiu DBX materiał na pierwszą płytę. Brakowało tekściarza i wokalisty, ale w trakcie nagrań do studia trafił Paweł Granecki, wieloletni kolega Tomka Kudelskiego i podjął się karkołomnego zadania: do nagranego materiału skomponował partie wokalne, napisał teksty i je wykonał. Rezultat był doskonały i Paweł został członkiem zespołu, który od tej chwili przyjął nazwę LOVE DE VICE.

Na początku roku 2009 zespół wziął udział w AntyFeście - festiwalu młodych talentów organizowanym przez AntyRadio. Zagrał promocyjny koncert w warszawskiej Proximie, który widać przekonał słuchaczy, bo zespół dotarł do finału AntyFestu. Na koncercie finałowym w warszawskiej Hard Rock Cafe zagrał z innymi finalistami - O'Reggano i Vintage, a gwiazdami wieczoru byli Freak of Nature i Perfect.

Materiał zarejestrowany w studiu DBX okazał się na tyle dobry, że zainteresował Andrzeja Mackiewicza i pod jego patronatem, w ramach projektu Takt Music Zone zostanie wydany. Płyta będzie nosić tytuł DREAMLAND. Data premiery - 15 czerwca 2009. Dystrybucją zajmuje się niezależna wytwórnia Mystic Production.

Obecnie trwają pracę nad drugim albumem grupy - NUMATERIAL. Nagrania zakończą się jesienią, a premiera będzie mieć miejsce na początku roku 2010.

MP3
zdjęcia
  • 5f00d10575ece5055bbff00757ddf402.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280