band.pl

zespół

Maciej Karwot & Blue Team

Maciej Karwot & Blue Team

rock, pop, rock&roll, blues, folk

mkblueteam.pl/

798262669

Katowice (śląskie)

Ostatnie logowanie: 19 września 2019

Data rejestracji: 19 września 2019

Licznik odwiedzin: 182

opis

Maciej Karwot & Blue Team to energetyczny zespół, tworzony przez doświadczonych muzyków. Naszym nadrzędnym impulsem i motywem do tworzenia muzyki jest chęć przekazywania pozytywnej energii, autorskich koncepcji muzycznych i budowanie wspaniałej atmosfery na koncertach, poprzez nawiązywanie kontaktu z publicznością.
Każdy z muzyków tworzących zespół miał przyjemność występować na wielu scenach, wykonując przy tym różne gatunki muzyczne, poczynając od folku, poprzez pop, rock, jazz, nie zamykając się na nowe idee i style muzyczne. Zdobyte doświadczenia i mieszanka inspiracji różnych stylów muzycznych zainspirowała nas do uruchomienia nowego projektu.
Powstała na początku roku formacja “Maciej Karwot & Blue Team“ to 3 osobowy zespół muzyczny z Katowic. Prezentujemy autorski repertuar, przy akompaniamencie “żywej” muzyki, skierowanej do szerokiego gremium publiki. W swoich kompozycjach główny nacisk kładziemy na kompozycję melodii, tekstu oraz rytmu.Linki do muzyki:

Singiel „Tak długo, jak zechcesz”: https://www.youtube.com/watch?v=sp_8mOP44uQ
Tak zespół brzmi na żywo: https://www.youtube.com/playlist?list=PLmxMWlxDi...M_4Fy4kh3W

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280