band.pl

zespół

Mechaniczna Pomarańcza

Mechaniczna Pomarańcza

rock

www.myspace.com/mechanicznapomarancza

Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Ostatnie logowanie: 21 października 2009

Data rejestracji: 07 maja 2007

Licznik odwiedzin: 6025

opis

Zespół Mechaniczna Pomarańcza powstał jesienią 2005 roku jako 2-osobowy projekt. Założycielami zespołu byli Tomasz Steńczyk (voc.git.) i Piotr Mazurowski (git.bas.), współpracujący od dawna ze sobą w zespołach Blue Session i Dolaroova Cover Band. Wszystkie utwory zespołu powstały i zostały zarejestrowane w domowym studio przy użyciu komputera. Zespół wykonuje ekspresyjna i dość hałaśliwą odmianę gitarowego rocka, rzadko stroi gitary i często pali wzmacniacze:). Teksty pisane są przez zaprzyjaźnionego z zespołem Artura Żochowskiego. Pierwszy koncert zespołu odbył się w klubie Volt z gościnnym występem Bogumiła Romanowskiego na bębnach. Po roku do dwójki wyżej wymienionych dołączył ich kolega Sebastian Drewek (Spoon, Funky Bastardos) grający na perkusji i zespół rozpoczął odbywać dość regularne próby w 3-osobowym składzie.
w 2007r. grupa zagrała na festiwalu w Jarocinie, a w październiku 2009r. otrzymała wyróżnienie na 45.Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie
skład:
Tomasz Steńczyk - git, śpiew
Piotr Mazurowski - bas
Sebastian Drewek - bębny

MP3
komentarze
xymea
Logo xymea

20:20, 08 września 2007

Spoko chlopaki,Elbląg górą,muzyka świetna.XD
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280