band.pl

zespół

my sweet suicide

my sweet suicide

hardcore punk

www.mysweetsuicide.prv.pl

LUBLIN (lubelskie)

Ostatnie logowanie: 27 kwietnia 2007

Data rejestracji: 07 listopada 2006

Licznik odwiedzin: 3410

opis

Grupa MySweetSUicide powstała na wiosnę 2004 roku w Lublinie pod Zamościem z inicjatywy Grześka i Pusha, którzy to po spożyciu kilku litrów wysokoprocentowych napojów zapragnęli stać się bożyszczami tłumów. Po licznych perypetiach ze składem, śpiewaniem etc., do bandu został przyjęty, a wszystko to za sprawą zjedzenia 4 bułek zagryzancyh serem topionym, basista Ma2. Panowie wokale rozdzieli po równo na Ma2 i Grześka i w tym układzie zagrali kilka koncertów w rodzinnym mieście (min.u boku Hideaway, Hideaway, i ... Hideaway). Zwieńczeniem tego jakże cudownego okresu dla bandu były prestiżowy koncert przed legendą punk rocka, zespołem Włochaty i rejestracja debiutanckiego dema, które zostało ochrzczone "Noise Theraphy ? ...or Happy Childhood (w skrócie HC). W czasie wakacji A.D.2005 grupę opuścił Push, a jego miejsce zajął młody bębnista Maryjan który zwabił za sobą równie młodego co i ambitnego i przystojnego, idola nastolatek, niepoprawnego uwodziciela i łamacza kobiecych serc, MikeSa. W tym składzie grupa zagrała sporo ciekawych koncertów, min.z Zabili Mi Żółwia, MWW, i ... Hideaway. W grudniu światło dzienne ujrzało drugie dziecko zespołu, "Hyperacusis" który stanowi w tej chwili wizytówkę ekipy. Na początku roku 2006 kapela dwukrotnie supportowała Farben Lehre w Puławach i Chełmie. Potem jednak sprawy nabrały nieoczekiwanego zwrotu akcji, i w ten sposób na zwolnionym stołku perkusyjnym usiadł ponownie syn marnotrawny kapeli, Push który przypomniał chłopakom, jak sie gra prawdziwnego kora. Zespół w tym składzie gra po dziś dzień i jest otwarty na wszelkie propozycje koncertowe. Stay Rude !
PS. Integralną częścią kapeli są jeszcze członki niezastąpionej ekipy technicznej : Jaco i Niedźwiedź (czasami wątrobą wspomaga ich Baton).

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280