band.pl

zespół

Michelle Was Wrong

Michelle Was Wrong

california, melodic, hardcore, punk rock

www.myspace.com/michellewaswrong

661970506

Lublin (lubelskie)

Ostatnie logowanie: 14 maja 2007

Data rejestracji: 13 maja 2007

Licznik odwiedzin: 3947

opis

Zespół prosto ze stolicy województwa Lubelskiego- miasta Lublin gdzie nie ma nic oprócz kilku fajnych miejsc i piwa Perła. Graja w składzie Patryk "P@tryk" Mościcki (gitara, wokal), Michał "Mionch" Dżaman (bas, wokal), Kamil Łuszczek (bębny). Na koncie mają występy zarówno w Lublinie jak i Krakowie, Będzinie, Warszawie. Chętnie pograją wszędzie gdzie będzie można i ludzie będą chcieli współpracować. W sprawie koncertów kontakt z Piotrem "Zajoncem" Piekarczykiem (na pewno się dogadacie).

komentarze
Michelle Was Wrong
Logo Michelle Was Wrong

18:19, 14 maja 2007

z wielka chęcią bym dodał tylko nie chce mi się dodawać nawet jedna mp3... nie wiem czemu, co prawda nie mamy jeszcze wykupionych opcji dodatkowych ale chyba powinno coś się dodać tym czasem zapraszam na http://m-w-w.info/index.php?sec_id=music gdzie można pobrać wszystkie dema dotychczas przez zespół nagrane, w czerwcu zespół jedzie w trasę więc można będzie go posłuchać na żywo, a na przełomie czerwca i lipca wchodzi do studia nagrać swój debiutancki long play (jak dobrze pójdzie) więc proszę o cierpliwość, a dla spragnionych doznań muzycznych od strony zespołu zapraszam także na http://www.myspace.com/michellewaswrong i pozdrawiam
administrator
Logo administrator

23:12, 13 maja 2007

zapakujcie jakies mp3 , chetnie posluchamy wkoncu kapela w klimacie jaki lubimy sluchac prywatnie : ) pozdrawiam
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280