band.pl

zespół

natural mystic

natural mystic

inne reggae.

www.myspace.com/naturalmysticpl

508330145

sosnowiec (śląskie)

Ostatnie logowanie: 28 kwietnia 2009

Data rejestracji: 28 kwietnia 2009

Licznik odwiedzin: 2010

opis

Zespol ogolnie postrzegany jest jako formacja reggae’owa, jednak jak mówia sami muzycy - nie chca dac sie zamknac w jakiejkolwiek szufladce.
Muzyka, która mozna uslyszec podczas koncertów formacji krazy wokol reggae’owej pulsacji, która jest jakby baza do przechodzenia w inne, mniej lub bardziej halasliwe style, a czasem wrecz w jassgot! Wynika to z innosci charakterów czlonków bandu i róznorodnosci ich inspiracji, lecz calosc tworzy niesamowita dawke energii, która Natural Mystic chetnie dzieli sie z publicznoscia. Muzycy NM staraja sie przy tym nie nauczac, nie doktrynowac, nie wtlaczac swoich przekonan i wszelkich „religii” w mozgi niewinnych sluchaczy. Wokalisci spiewaja o rzeczach waznych, czasem osobistych, a kazda piosenka, zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej, ma podwójne, a czasem nawet potrójne dno. Potwierdzeniem tych slów jest debiutancka plyta Natural Mystic - "Quasi-Milieu", która ukazala sie w marcu 2007 roku. Jest ona swiezym i indywidualnym spojrzeniem twórców na zycie, na muzyke, na nurt z którym sa kojarzeni, a od którego coraz bardziej odstaja.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280