band.pl

zespół

NER-W

NER-W

post punk, punk rock, punk

www.nerw.pl

794085517

Zalesie Górne (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 07 lipca 2010

Data rejestracji: 21 września 2007

Licznik odwiedzin: 6277

opis

Zespół NER-W powstaje latem 2005 r. w Zalesiu Górnym, małej miejscowości pod Warszawą, w składzie Niko - perkusja, Max - gitara, vocal i Monq - bas. Po kilku miesiącach do zespołu dołącza Kaczor, który zastępuje Maxa na vocalu i tak rozpoczynają się pierwsze poważniejsze próby. Przez blisko rok powstaje materiał, który chłopaki prezentują na kilku małych, domowych koncertach, a w połowie 2006 r. do składu dołącza Grześko (gitara rytmiczna).

Na wiosnę 2007 r. zespół nagrywa swoja pierwszą piosenkę w DBX studio i stara się koncertować w Warszawie i okolicach (m.in. w edycjach Warsaw Punk Attack i na piaseczyńskim przeglądzie zespołów PEPE). W środku wakacji tego samego roku NER-W znów wchodzi do studia, żeby nagrać kolejne 4 piosenki i tak powstaje pierwsze demo "Zmiana zasad gry..", które zostaje za darmo umieszczone w internecie. Tuż po nagraniu materiału Max wyjeżdża na rok za granicę, a jego miejsce na roczne zastępstwo zajmuje Wszoku, z którym zespół zalicza kolejne koncerty ( m. in. na przeglądzie Maximum Rock'nRoll i 10-leciu zina Liberation). Na jesieni w Q-studio rozpoczynają się nagrania kolejnego dema, które zostaje zakończone dopiero na wiosnę i udostępnione w internecie.

Mija rok i w czerwcu 2008 r. do składu wraca Max. Mimo wcześniejszych ustaleń ciężko było się rozstać z Wszokiem po wspólnie spędzonych koncertach i imprezach, tak więc zespół postanawia kontynuować swoją działalność w składzie sześcioosobowym (i jest tak do dnia dzisiejszego). Latem tego samego roku NER-W dostaje się do przeglądu młodych talentów w Jarocinie, gdzie zalicza udany występ przed Jarocińską publicznością. Po tym koncercie zespół rozpoczyna przygotowania do nagrania swojego debiutanckiego albumu, który rejestruje ponownie w DBX studio na przełomie jesieni i zimy. Rok 2009 upływa na mixowaniu i masterowaniu materiału i kolejnych występach, aż do.. C.D.N. :)


Aktualny skład zespołu:
Kamil "Kaczor" Kaczyński - vokal
Maciej "Wszoku" Wojtkowski - git. solowa
Maksym "Max" Szymczak - git. rytmiczna
Grzegorz "Grześko" Grelak - git. rytmiczna
Maciej "Monq" Turek - git. basowa
Nikodem "Niko" Sarosiak - perkusja


Adresy, kontakty:
http://www.nerw.pl ; http://www.myspace.com/nerwsquad
email: ; tel: 794085517 Max

MP3
zdjęcia
  • b705aeeb0ce2647277af76601723ef5d.JPG
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280