A A A

Zgłoś swój zespół i zagraj w Gdyni

Newsy | FESTIVALE / PRZEGLĄDY

Zgłoś swój zespół i zagraj w Gdyni
Poszukiwane są młode zespoły rockowe, które śpiewają po polsku i nie nagrały jeszcze płyty. Takie kapele promuje Pif Paf Music Festival. Ruszyły już zgłoszenia do festiwalu. Nie czekaj – podrzuć nam swój zespół.

Pif Paf Music Festival to ogólnopolski festiwal dla młodych zespołów rockowych. Przez dwa dni na scenie Klubu Ucho w Gdyni zagrają młode zespoły. Poza tym koncerty znanych kapel, dyskusje i warsztaty. Więcej na: http://www.fb.com/PifPafMusicFestival

Oprócz koncertu w Klubie Ucho, do wygrania jest sesja nagraniowa w studiu Sounds Great Promotion w Gdyni oraz inne nagrody muzyczne.
Ubiegłoroczny zwycięzca festiwalu, zespół Mniejsze Zło, w ramach nagrody nagrał wiosną swój singiel – „21” https://www.youtube.com/watch?v=1x2eWBTweFM.

Do koncertu finałowego, który odbędzie się 25 i 26 października w Klubie Ucho w Gdyni, dostanie się osiem zespołów z najwyższą oceną z eliminacji. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 września. Na stronie internetowej http://www.pifpaffestival.pl/aktualnosci/32/zgloszenia znajduje się krótka instrukcja – jak zgłosić zespół.
 
Data dodania: 03:39, 25 sierpnia 2014 autor: Pif Paf Music Festival
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280