A A A

CHARON TAXI "...nie będzie już nigdy tak samo"

Newsy | NOWE PŁYTY

CHARON TAXI "...nie będzie już nigdy tak samo"
Nakładem wrocławskiego wydawnictwa muzycznego LUNA MUSIC ukazała się pop-rockowa płyta zespołu CHARON TAXI zatytułowana "..nie będzie już nigdy tak samo".
W swoich wszystkich premierowych czternastu kompozycjach CHARON TAXI stara się łączyć chwytliwość melodii z oryginalnością tekstu a poprzez ciekawe aranżacje i głęboką muzyczną pasję każdego muzyka proponuje bardzo interesującą dawkę dźwiękowych emocji.
Dźwięki płynące z tego krążka to brzmieniowo zróżnicowana muzyka oparta na charakterystycznym, lekko zadziornym głosie wokalistki, której towarzyszą instrumentalne aranżacje, czasami specjalnie oszczędne a kiedy indziej potraktowane szeroko, oparte na ciekawym współbrzmieniu instrumentów. Partie gitary w wielu brzmieniowych smakach, klawisze spinające w jedno szum elektronicznego tła, klasycznych rockowych organów aż po lirykę fortepianu, oldschoolowo zagrana partia bębnów i mięsisty dość łagodny bas. Wszystko w odpowiednich, przemyślanych proporcjach.
Warstwa liryczna natomiast to ciekawa próba uchwycenia różnych problemów otaczających wrażliwego, często zagubionego człowieka, którego życie – jego radości, problemy i rozterki jest przecież podobne do życia każdego z nas. ZACHĘCAMY DO DŹWIĘKOWEJ LEKTURY. Płyta dostępna we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz w wysyłkowo na stronach tych sklepów w internecie.
 
Data dodania: 05:30, 11 września 2014 autor: CHARON TAXI
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280