A A A

Ogłaszamy KONKURS KAPEL

Newsy | KONKURSY

Ogłaszamy KONKURS KAPEL
Rusza 7. edycja FMR Rockowisko Hajnówka 2015!

Po raz siódmy spotkamy się w hajnowskim amfiteatrze! Festiwal odbędzie się 25 lipca 2015 r.
Przez sześć lat przewinęło się Was nie mało, nie mało zagrało też kapel.

Przez 6 edycji festiwalu zgłosiło się do nas około 400 kapel konkursowych z Polski, Słowacji, Irlandii, Litwy i Białorusi, prawie 50 z nich zagrało na festiwalowym konkursie, poza konkursem zagrały takie zespoły jak:
Farben Lehre, Proletaryat, Cela nr 3, Moskwa, GaGa/Zielone żabki, Armia, Tomek Lipiński &TILT!,Sedes i Defekt Mózgu, Sex Bomba, B.N. (Białoruś), Relikt (Białoruś), Kabanos, Przeciw, Błękitny Nosorożec, The Bill, Sajgon, Alians, Leniwiec, Hellraizer i wiele innych.
Naszymi laureatami byli – MATERIA, SKOWYT, METALIATOR, THE TOOBES (BY), RELIKT (BY), ŚCIANA (BY)!

Kto zagra, jakie szykują się niespodzianki- będziemy na bieżąco informować, a już teraz zapraszamy wszystkie kapele zainteresowane wzięciem udziału w festiwalowym konkursie kapel!!! Zapoznajcie się z Regulaminem Festiwalu, Regulaminem Konkursu Kapel, wypełnijcie Formularz zgłoszeniowy i wyślijcie materiał by zagrać na Festiwalu w Hajnówce. Szczegóły w zakładce KONKURS KAPEL na stronie http://www.rockowisko.hajnowka.pl

Zgłoszenia tylko do 10 czerwca 2015 r.!!!
 
Data dodania: 06:11, 20 kwietnia 2015 autor: rockowisko hajnówka
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280