A A A

Miasto Rocka - część konkursowa - Babimost

Newsy | FESTIVALE / PRZEGLĄDY

Miasto Rocka - część konkursowa - Babimost
Zapraszamy do Babimostu na MIASTO ROCKA

Miasto Rocka – Ogólnopolski Festiwal, który za pomocą rocka łączy pokolenia, po raz kolejny odbędzie się w Babimoście (woj. Lubuskie). Tym razem zespoły rockowe oraz ich fani spotkają się by wspólnie bawić się dnia 11.07.2015. Impreza ma na celu promocję zespołów grających różne gatunki i umożliwia zdobycie atrakcyjnych nagród – finansowych, rzeczowych oraz sesji w studiu nagraniowym. Jak co roku organizatorzy w ramach imprezy goszczą Ogólnopolski Zlot Motocyklowy oraz we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu i Zielonej Górze organizują akcję krwiodawstwa i rejestracji dawców szpiku. Zapraszamy do udziału i posłuchania rocka w dobrym wydaniu w fantastycznej atmosferze.

Zapraszamy zespoły do zgłoszenia się na części konkursową festiwalu. Każdy zespół powinien do 5 maja br. przesłać na adres e-mail biura festiwalowego wypełnione dokumenty oraz 3 nagrania (własne) w formacie mp3. Szczegóły pod podanymi linkami oraz na stronie internetowej organizatora – http://www.gokbabimost.pl/339/strona/488

Regulamin – http://www.gokbabimost.pl/media/fck/file/regula...mr2015.pdf
http://www.gokbabimost.pl/media/fck/file/formul...mr2015.pdf
http://www.gokbabimost.pl/media/fck/file/o&...mr2015.pdf

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Aneta SybiS-Jeż – Tel. 601053793
Jacek Filipek – Tel. 501758991
 
Data dodania: 15:54, 25 kwietnia 2015 autor: Jamm Art
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280