A A A

Ściana Wschodnia#8

Newsy | NOWE PISMA

Ściana Wschodnia#8
Przed sekundą pojawiło się diy hc punkowe pismo Ściana Wschodnia#8. W środku na 44 stronach formatu a4 do poczytania: kolumny twórców pisma Ściana Wschodnia, artykuł "Black (metal) & white (power)", na temat tolerancji wypowiada się Paweł (REGRES) i Qboot (SELFHATE, HUMARROGANCE), sława, gwiazdy w popkulturze i punk rocku (NO WŁAŚNIE, PATOLOGIA, USTĘP BABCIU MIEJSCA, STUSCHU FUTUNKU, BACK TO REALITY, O.K.W., Tomo (niegdyś ONLY WAY OUT), WŁOCHATY, KAGANIEC, Nanek (niegdyś CiałkoxZieleni Zine), Kwiecio z Conflagration Webzine i współtwórca zine Ściana Wschodnia, PROFANACJA, NA ZEWNĄTRZ i REARRANGE), foto story punk w Całowaniu, recenzje koncertów (m. in. FESTIWAL PUNTALA ROCK 25 26.07.2008), recenzje płyt hc/punkowych, przepisy kulinarne bezmięsne, ponadto rozmowa z Miłym z kapeli NO WŁAŚNIE i przedstawienie sceny podkarpackiej, z Irkiem z NOCNYCH ŻULI i REARRANGE, ze Skowronem z UKRAINY, Gumisiem z dębickiego ORTODOX, złotowskim 1125, oraz rozmowa ze Szczurem z grupy koncertowej SHOW NO MERCY.

Cena 6 zł + 2 zł poczta. Pismo do nabycia bezpośrednio u Pana Redaktora (), szukaj na koncertach lub pytaj w dystrybucjach. Mile widziana wymiana.

kontakt:
 
Data dodania: 16:56, 19 lutego 2009 autor: lukaszuta
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280