A A A

DEAD PRESS #2

Newsy | NOWE PISMA

DEAD PRESS #2
Przed państwem najmniej oczekiwany i wzbudzający zerowe emocje drugi numer ogólnopankowego żurnalu - Dead Press - tym razem na 48 stronach.
Próbując choć trochę rozgrzać atmosferę przed ukazaniem się tego numeru opóźniliśmy edycję o 2 miesiące - wszystko na nic.

Wewnątrz znajdziesz:
Wywiady z samymi tuzami scen: krajowej (Sexbomba, We Are Idols, Niters, Nasty Habits, Born Anew), oraz zagranicznych - The Testicles, All For Nothing. Poza tym publikujemy rozmowę z animatorem najbardziej obiecującego letniego festiwalu Warhead - Grabarzem, monograficzne epitafium dla kultowych już Biletów do Kontroli oraz wspominkową historię klubu CBGB's.
Bardziej wytrwali dotrą do siedmiu stron recenzji, garści relacji koncertowych i tradycyjnego już koncertowego foto-story. Z działu "Sylwetki" dowiesz się kim był George Davies uwieczniony w kawałku Sham 69, a w dziale "Styl" przybliżamy historię skate punka.
Do tego jeszcze kilka hektolitrów innych soczyście punkowych treści, a dla hc/punkowych omnibusów: krzyżówka z nagrodami!
Na deser oczywiście: składanka CD z punk rockiem, ska, metal core'm i rockabilly

Warto odmówić sobie jednego piwa w kanjpie, paczki fajek i przeznaczyć te 13 zł na lekturę Dead Pressu nr 2.

Zniechęcamy też do odwiedzin naszego z rzadka aktualizowanego majspejsa: http://www.myspace.com/deadpresszine

Dostępny już w okolicach końca lutego na stronie http://www.burningchords.pl i we wszystkich niedobrych distrach, a także po znajomości u pokątnych współtwórców.

Stay punk, stay mebel.
 
Data dodania: 20:09, 25 lutego 2009 autor: fun or die
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280