A A A

PASAŻER # 23/24 (numer podwójny!)

Newsy | NOWE PISMA

PASAŻER # 23/24 (numer podwójny!)
PASAŻER # 23/24 (numer podwójny!)

160 stron A4!!!! + 2 CD. 18 zł

Nowy numer największego polskiego fanzina! 100% hard core/punk!

Po dłuższej nieobecności witamy w kolejnym numerze. Obszerniejszym i mamy nadzieję ciekawszym niż kiedykolwiek wcześniej. W związku z pewnym opóźnieniem i zwiększoną objętością jest to numer podwójny.

Wewnątrz znajdziecie to z czego „Pasażer” jest znany czyli różne oblicza muzyki i sceny hc/ punk.

Szczególnie polecamy wywiady z gwiazdami amerykańskiej sceny: STRIKE ANYWHERE i RISE AGAINST, folk-punkowym FLOGGING MOLLY oraz największymi irokezami Ameryki z CASUALTIES. Honor undergroundowej sceny DIY bronią zaś: ARGIES, JUGGLING JUGULARS, PEDESTRAINS, oraz - po raz pierwszy na naszych łamach - znakomitość paryskich skłotów LA FRACTION.

W nowym numerze mnóstwo hard core’a w postaci wywiadów z IGNITE, ANOTHER BREATH, JUSTICE, TERROR, NO TURNING BACK, COMEBACK KID. Sporo street punka i rock’n’rolla: BORN TO LOSE, HUDSON FALCONS, CREETINS, KEVIN K., jak również kapel z bardziej intelektualnym „zacięciem” z pogranicza emo: ECHO IS YOUR LOVE, END OF A YEAR, jak i eksperymentalnego metalu: HORSE THE BAND.

No i to co niektórzy z was lubią najbardziej, czyli legendy punk rocka. A wśród nich przede wszystkim druga część mega-story o BAD BRAINS, kalifornijski CHANNEL 3, klasycy splattercore’a: ACCUSED, kanadyjscy skandaliści: DAYGLO ABORTIONS, historia HEIMATLOS, australijczycy z VICIOUS CIRCLE, najwięksi miłośnicy perwersji wśród fińskich dis-punków: TERVEET KADET, historia anarcho-punkowego FLUX OF PINK INDIANS, oraz - ostatnie ale nie najmniej ważne - legendy brytyjskiego punka 77/82: wywiady z Knoxem z VIBRATORS, Monkey’em z ADICTS oraz Charlie Harperem z UK SUBS.

Polski punk rock w tym numerze „Pasażera” to nie uznający standardów rokendrola DEZERTER, wywiad rzeka ze streetrockersami z ANALOGS z mnóstwem ciekawostek o tym zespole; powracająca po pięciu latach z dwoma płytami na raz PRAWDA, epitafium dla EL BANDY i APRILA, rosnące w siłę i popularność DE ŁINDOWS, sanitariuszki punk rocka z POGOTOWIA SEKSUALNEGO, retro punk LD50, kalifornijskie dzieciaki z CF98 i MAYPOLE, najlepszy w Polsce punk 77: BULBULATORS, hard core’owa nadzieja ALL WHEEL DRIVE, weterani noise-punka: IŁ-62, rokendrolowe AFROPORNO, oraz electro-punkowe MASSKOTKI, które zrelacjonują swoje przygody z trasy po Ukrainie. O swoich życiowych płytach opowiedzą Tomek z EYE FOR AN EYE i Fakir z CASTETA.

Poza tym wywiad z organizatorami słynnego koncertu „Gier-Tych Dość”, rozmowa z GARRYM BUSHELLEM, pożegnanie KURTA VONNEGUTA i felietony m.in. o tym dlaczego boga nie ma i dlaczego teksty i postawa mają w punk rocku znaczenie kluczowe.

Do tego numeru dołączone są dwie płyty CD, w tym na pierwszej znajdziecie w większości zespoły o których możecie przeczytać wewnątrz numeru. Polecamy!!!
 
Data dodania: 14:02, 28 grudnia 2007 autor: administrator
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280