A A A

PISZ MUSIC FESTIVAL & TURNIEJ MUZYCZNY "SKRZYDLATE WIOSŁO" 2013

Newsy | FESTIVALE / PRZEGLĄDY

PISZ MUSIC FESTIVAL  &  TURNIEJ MUZYCZNY "SKRZYDLATE WIOSŁO" 2013
Cykliczna impreza muzyczna już po raz szósty obędzie się w mieście Pisz w dniu 27 lipca 2013. Jedna z ważniejszych imprez muzycznych w regionie Mazur organizowana jest przez miasto Pisz i Stowarzyszenie Muzyczne „Scena Mazur”. Jednym z głównych wydarzeń festiwalu jest finał ogólnopolskiego turnieju muzycznego "Skrzydlate Wiosło".

TURNIEJ "SKRZYDLATE WIOSŁO". W dniu 27.07.2013 (Sobota) odbędzie się ogólnopolski konkurs – III Mazurski Turniej Muzyczny „Skrzydlate Wiosło”. Koncert finałowy turnieju odbędzie się w Piszu na Placu Daszyńskiego.

W I Etapie Eliminacyjnym Komisja Kwalifikacyjna spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru 7 uczestników Konkursu, którzy zostaną zakwalifikowani do II Etapu Turnieju.
W II Etapie Konkursu zakwalifikowani uczestnicy wystąpią w koncercie finałowym (27.07.2013). Spośród zakwalifikowanych uczestników Jury wybierze laureatów konkursu i wręczy nagrody finansowe. Zwycięzca Konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 8.000 zł !! i zostanie mu wręczona statuetka "Skrzydlate Wiosło". W ostatnich latach w komisji konkursowej:

Marek Piekarczyk (TSA), Tomasz Budzyński (Armia), Grzegorz Hoffmann (Turbo), Andrzej Nowak (TSA). W roku 2013 w komisji turniowej między innymi Robert Brylewski (Brygada Kryzys, Izrael, Armia), Tymon Tymański (Kury), Paweł Grzegorczyk (Hunter), Grzegorz Kaźmierczak (Variete) , dziennikarze i krytycy muzyczni: Tomasz Kasprzyk (AntyRadio), Grzegorz Kasjaniuk, Tomasz Kamiński) i przedstawiciel wytwórni Kayax (Joanna Rawska).

Zapraszamy Serdecznie !
 
Data dodania: 01:54, 12 czerwca 2013 autor: ScenaMazur
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280