A A A

Wake Up and Live - music festival

Newsy | FESTIVALE / PRZEGLĄDY

Wake Up and Live  - music festival
VIII edycja festiwalu WAKE UP and LIVE odbędzie się 30 maja - 1 czerwca 2014 roku na terenie Campingu Marina przy Jeziorze Ostrowskim koło Sulęcina.
Festiwal daje szansę młodym i debiutującym zespołom grającym muzykę reggae, rock, folk, etno, funk, jazz czy blues na zaprezentowanie się szerszej publiczności w towarzystwie uznanych artystów oraz na zdobycie doświadczenia scenicznego i medialnego dzięki profesjonalnej obsłudze festiwalu oraz współpracy z NyskaTV.
WAKE UP and LIVE 2014 planowany jest jako wydarzenie o międzynarodowym charakterze. Do współpracy zaprosiliśmy zaprzyjaźnione ośrodki z Ukrainy, Białorusi oraz Niemiec. Wybiorą one w swoich krajach zespoły, które wystąpią drugiego dnia festiwalu z laureatem polskiej części konkursu oraz gwiazdami.
WAKE UP and LIVE to nie tylko koncerty muzyczne, to również wiele imprez towarzyszących, m.in. WAKE UP KIDS z atrakcjami dla najmłodszych fanów muzyki i ich rodzin oraz Strefa LIVE dla młodzieży i dorosłych, a w niej m.in. spotkania z organizacjami pozarządowymi, wystawy, pokazy filmów itp.
A wszystko to w niezwykłych i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody jeziora Ostrowskiego.
 
Data dodania: 14:35, 15 maja 2014 autor: sulęciński ośrodek kultury,
 
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280