band.pl

zespół

niceness

niceness

reggae, dub, r'n'b

www.facebook.com/nicenessband

509334111

Częstochowa (śląskie)

Ostatnie logowanie: 17 sierpnia 2011

Data rejestracji: 17 sierpnia 2011

Licznik odwiedzin: 1720

opis

Zespół "niceness" powstał w 2007 roku w Częstochowie. Ich główną inspiracją są artyści z Jamajki. Swoją muzyką zarażają nie tylko fanów tych brzmień. Niceness wykonuje szeroko pojętą muzyke reggae wplatając w nią elementu dub’u oraz dancehallu.
W historii zespołu zapisało się wiele osiągnięć m.in tytuł laureata 38 festiwalu artystycznego FAMA w Świnoujściu oraz tytuł finalisty ogólnopolskiego festiwalu r'n'r. Mieli okazję zaprezentować się na wielu imprezach i festiwalach w całej Polsce oraz za granicą. Mają na koncie ponad 200 występów klubowych i plenerowych. Grupa niceness miała okazję zagrać na wspólnej scenie wraz z czołowymi zespołami z Polski m.in. Maleo Reggae Rockers, Habakuk, Indios Bravos, StarGuardMuffin i Kamil Bednarek, Muniek Staszczyk i wielu innych.
W 2009 roku Zespół zrealizował swoje demo w Częstochowskim studiu nagrań „Radioaktywni”. Pierwsze dwa lata działalności upłynęły na poszukiwaniu własnego stylu.
Głównym przesłaniem są teksty których efektem jest pokonywanie codziennych trudów oraz zmaganie się z otaczającą rzeczywistością, mają nieść naukę dla tych którzy szukają swojego celu w życiu.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280