band.pl

zespół

No Names Cover Band

No Names Cover Band

pop, rock, alternatywna

www.nonames.net.pl/

606 871 891

Warszawa (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 03 lutego 2017

Data rejestracji: 03 lutego 2017

Licznik odwiedzin: 865

opis

No Names Zespół Eventowy


No Names Cover Band to nadzwyczajny zespół muzyczny, który zapewnia najlepszą zabawę w różnych rytmach – świadczy usługi w Warszawie, lecz dodatkowo w pobliskich miejscowościach i innych rejonach kraju. Gdy potrzebna jest profesjonalna oprawa muzyczna zabaw, to kapitalny wybór!

Zespół gra dla wszystkich słuchaczy, niezależnie od wieku i upodobań, gdyż potrafi tak dostosować repertuar, by każdy bawił się wspaniale. Wybierany jest w głównej mierze na imprezy okolicznościowe, na przykład wesela, lecz również na takie zdarzenia jak studniówki, imprezy biznesowe, rauty. Ponadto zespół może zagrać na rozmaitych zabawach w plenerze. Może obsłużyć wszystkie imprezy, w czasie których znacząca jest wyśmienita zabawa – wie o tym już wielu klientów, którzy promują No Names Cover Band pozostałym.

No Names Cover Band budują zgrani i doświadczeni muzycy, którzy są ekspertami i wirtuozami w tym, co robią. Ich entuzjazm oraz profesjonalizm są kanwą najlepszej jakości przez nich świadczonych usług.

No Names Zespół Muzyczny na Event – na stronie internetowej można już teraz zaznajomić się z całą ofertą oraz realizacjami zespołu. Zachęcamy!

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280