band.pl

zespół

OBLIVION

OBLIVION

Metal

www.myspace.com/oblivionmetaldeath

Goczałków/Strzegom (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 14 października 2008

Data rejestracji: 31 grudnia 2007

Licznik odwiedzin: 4689

opis

Początki zespołu sięgają wiosny 2006 roku.
Wtedy to Grzesław, Obi i Majdan skontaktowali się z byłym gitarzystą zespołu "Derision" Olkiem w sprawie założenia wspólnego zespołu. Zespół przyjął nazwę Forgotten Art.
W 4 osobowym składzie (Olek - Gitara, Grzesław - Bass, Obi - Gitara, Majdan - Perkusja) na przełomie lipca i sierpnia zespół rozpoczął próby w wyniku których powstały pierwsze numery. Okres do grudnia zajeło zespołowi tworzenie nowych kawałków będących połączeniem black, death i doom metalu oraz poszukiwanie wokalisty. Niestety znalezienie osoby o odpowiednim głosie okazywało sie bardzo trudnym zadaniem.
W grudniu 2006 roku zespół gra pierwszy koncert na "Zimowych Rockowaniach" gdzie otrzymał nagrodę publiczności. Zespół gra kolejne koncerty (m.in. "Zimowa truskawka" Świdnica, oraz Strzegom koncert wraz z Assasyn) i intensywnie pracuje nad nowymi kawałkami.
We Wrześniu 2007 r. rolą wokalną zajmuję się Olek, następnie w listopadzie zespół wydaję demo, które nosi tytuł (Demo)ralize.Niestety pod koniec Listopada z powodu braku porozumienia z reszta członków z zespołu odchodzi Grzesław i zespoł poszukuje osoby potrafiącej grac na basie!
W planach są już kolejne koncerty i wydanie pełnego materiału...

MP3
zdjęcia
  • 461715d9a8018da58bd11de7f7deda79.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280