Ogłoszenie / news

treść ogłoszenia

NOWA PŁYTA - PRZECIW "PUNK ROCK SHOW"

02:58, 06 grudnia 2010

Nowe cd PRZECIWu jest - Punk Rock Show;
wydawca PASAŻER...za wydawcą:

PRZECIW - Punk rock show CD
Old punks never die! Nowa płyta lubelskiego Przeciwu. 13 nowych kawałków utrzymanych w stylu polskiego punk rocka starej daty. W eleganckim digipacku. Premiera 15 listopada.

Old punks never die! To hasło idealnie pasuje do lubelskiego PRZECIWU. Kapeli od lat znanej i aktywnej koncertowo. Ale choć koncertów grają sporo, bardzo rzadko cokolwiek nagrywają. Od czasu „Krzycz” minęło lat 5, od debiutanckiej kasety „Mr Fuck - 10. Tak, to jest dopiero trzeci materiał Przeciwu.
Pochodzą z Lublina, ale niewiele mają muzycznie wspólnego z punkową ścianą wschód. Z godną podziwu konsekwencją, od lat łupią solidnego old schoolowego punka. Odporni na trendy i mody, proponują 13 wpadających w ucho, ale siarczystych kawałków. Na pewno więcej w nich melodii niż na ich poprzednich nagraniach, ale bez wątpienia wszelkie inspiracje i tropy prowadzą wciąż do tych samych „jarocińskich” zespołów na których wychowali się członkowie tej grupy. I taka jest ta płyta - solidnie zagrany polski punk rock w starym stylu na poziomie.

Przeciw
Zegar
Sól tej ziemi
460
Punk rock show
Wzory
Matrix
Zaciśnięte pięści
Karuzela
Czas na zmiany
Słowa
Wybrany
Na zawsze do końca

http://sklep.pasazer.pl/
http://www.przeciw.band.pl/

autor ogłoszenia: Przeciw
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280