Ogłoszenie / news

treść ogłoszenia

Ost-Rock Underground Fest X - ZGŁOŚ SIĘ !

04:33, 25 października 2016

Tradycją Ost-rock Underground Fest jest konkurs kapel. I tego w tym roku nie może zabraknąć. Tym co wyróżnia nasze wydarzenie od innych jemu podobnych to fakt że konkursu zespołów nie traktujemy jako dostawki do występu „gwiazd” zespoły grają w porze obiadowej , bez prób dźwięku i z absurdalnym czasem na zaprezentowanie swojej twórczości (15min.) My zaczynamy o godzinie 19.00 każdemu zespołów oddajemy do dyspozycji scenę na 45min. a co najistotniejsze wszystkie zakwalifikowane zespoły nagradzamy!

Zespoły chcące wziąć udział konkursie podczas X Ost-Rock Underground Fest proszone są o przesyłanie na adres linków do swojej muzyki w sieci [nie przesyłajcie plików dźwiękowych].
Spośród zgłoszeń wytypujemy 8 naszym zdaniem najciekawszych z których 3 wybrane przez internautów (w głosowaniu na naszym profilu FB) będą miały okazję zagrać w Ostródzie i zdobyć jedną z 3 nagród $$$.
Na zgłoszenia czekamy do 7.11. W konkursie nie mogą brać udziału zespoły laureaci z lat ubiegłych. Głosowanie internautów 11.11 – 13.11.

Zapraszamy.

FB: http://www.facebook.com/OstRockUF

autor ogłoszenia: G.@rt
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280