Ogłoszenie / news

treść ogłoszenia

Ost-Rock 2017! ZGŁOŚ SIĘ!

05:25, 12 września 2017

XI Ost-Rock Underground Fest 2017, ostródzkie święto muzyki alternatywnej zbliża się wielkim krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę 28 października w sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie.
Podczas dziesięciu dotychczasowych edycji zagrały zespoły z czołówki sceny undergroundowej/alternatywnej min. INRI, ILLEGALITY /slo/,ALIANS, SORAGA, SCHIZMA 90, THE CUFFS, UPSIDE DOWN, CELA NR3, MOSKWA, FARBEN LEHRE, QULTURKA, INCOMUNICADO, DEZERTER, TOY, MESSA, 666 ANIOŁÓW, OLD FASHIONED, LOREIN, CUBA DE ZOO, THE LOLLIPOPS, SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD, APTEKA, MOAFT, INKWIZYCJA, KABOOM!, DRAH, KOLABORANCI, VARIETE oraz 36 zespołów konkursowych, z których kilka miało okazję zagrać na dużych festiwalach, jak Przystanek Woodstock, Jarocin Festiwal ... wydać regularne wydawnictwo bądź zaistnieć z powodzeniem na scenach klubowych Polski i zagranicy! To utwierdza nas tylko w przekonaniu że mamy przysłowiowego nosa i że warto organizować to wydarzenie.

Ważnym punktem wydarzenia, którego i w tym roku nie może zabraknąć, jest konkurs kapel. Warto w tym miejscu wspomnieć co wyróżnia naszą imprezę od innych. Konkursu zespołów nigdy nie traktowaliśmy jako koniecznego dodatku do występu „gwiazd”. Od IV edycji (2010) zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną [link do muzyki], a do koncertu finałowego zapraszamy trzy zespoły. Każdy band dostaje do dyspozycji scenę na 45min. i zostaje oceniony przez profesjonalne jury, które przyznaje trzy nagrody pieniężne. Nikt zatem nie wyjeżdża od nas bez nagrody!!!!! Zespoły chcące wziąć udział konkursie podczas XI Ost-Rock Underground Fest proszone są o przesyłanie na adres mailowy linków do swojej muzyki w sieci do 29.09.

Gośćmi tegorocznej XI edycji będą: POGODNO - przez wielu uznawany za najlepszy koncertowy zespół w kraju, który zagra w swoim najsilniejszym składzie, promując swoją najnowszą płytę "Sokiści chcą miłości". Drugi gość JESUS CHRYSLER SUICIDE to czołowy przedstawiciel nurtu industrial rock/metal/punk, który po 10 latach ciszy w zeszłym roku powrócił świetna płytą "Wybaczam wam wszystko".
Przypominamy: sobota 28 października, sala kameralna amfiteatru, początek koncertu o godz. 19.00, bilety 20zł (przedsprzedaż) 30 zł (w dniu).

Organizatorzy: G@rt, Centrum Kultury w Ostródzie
Patronat honorowy: Burmistrz Ostródy

www: http://www.ostrock.pl
FB: http://www.facebook.com/OstRockUF
event: http://www.facebook.com/events/215096275624265

autor ogłoszenia: G.@rt
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280