band.pl

zespół

Ostatni Krzyk Mody

Ostatni Krzyk Mody

Punk,Ska

www.okm.band.pl

607322390

Chocianów (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 22 listopada 2012

Data rejestracji: 10 stycznia 2007

Licznik odwiedzin: 5353

opis

Kapela powstała w roku 2002. Wcześniej zespół grał jako "Budex" (od roku 1993). W tych czasach byliśmy współorganizatorami pierwszego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Graliśmy wtedy przeważnie w Chocianowie, ponieważ wtedy było tu dużo koncertów i graliśmy z zespołami takimi jak:
GAGA, NEUROPATIA, MARIA NEFELI, DENATOR, BIG JOY, ZAKAZ WJAZDU, ZGON NESTORA, BLADE LOKI, WŁOCHATY, LENIWIEC, ALL BANDITS, NONSENS, SZLAM, KLINIKA LALEK, FRIENDS, BĘDZIE DOBRZE, SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW. W 2000 roku zespół się rozpadł i dwa lata później reaktywował się jako
"OSTATNI KRZYK MODY" zaczynając od koncertów w Chocianowie. Wtedy doszedł do nas puzonista i zaczęliśmy grać trochę odmienną muzykę. Zagraliśmy wtedy kilka koncertów i połowa zespołu wyjechała do Irlandii. Do zespołu dołączył wtedy stary perkusista Budexu, który grał w międzyczasie w zespołach FRIENDS i KLINIKA.
Dopracowaliśmy wtedy to co dotychczas graliśmy. Efektem tego jest nasza płyta demo.

MP3
ulubione
komentarze
Klinika Lalek
Logo Klinika Lalek

20:33, 05 sierpnia 2007

Witamy Maszkary ;) hehe
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280