band.pl

zespół

O KÓRDE!

O KÓRDE!

punk, alternatywa, ska, grindcore, akustyczna, metal, rock

www.okorde.rox.pl

788419785

Namysłów (opolskie)

Ostatnie logowanie: 25 kwietnia 2010

Data rejestracji: 24 stycznia 2010

Licznik odwiedzin: 2014

opis

Zespół o kórde! powstał 17.07.2007r. w przed dzień 17-tych urodzin MGD. WRACK i MGD dostali wenę na stworzenie czegoś nowego i pokręconego jak oni sami. Do zespołu przyłączył się ADEK, było to dwa dni po narodzeniu pomysłu. W ciągu kilku najbliższych dni powstało wiele tekstów i wokół grupy wytworzyła się specyficzna aura brania udziału w czymś nowym. Niestety perkusje mamy do dziś w opłakanym stanie, poklejone naciągi, bez blach, za hi-hat robi obręcz od starego rozwalonego werbla. No ale w końcu to O KÓRDE!
Za przyjaciół zespołu można uznać:
Włodka -autor kilku tekstów
Łukasza (Brata ADKA) - wokal w "zielonej przygodzie"
Różę - muzyka do "zielonej przygody"
Pierwsze utwory nagrane w wytworni WRC zyskały przychylna opinie znajomych zespołu. Wciąż trwają prace nad debiutanckim albumem grupy.

Po około dwóch latach milczenia zespół ponownie ruszył z graniem! Było to spowodowane zbliżającym się CZOCHRAJ BOBRA FEST na którym to zespół dostał propozycję zagrania. Skład nieco zmieniony ponieważ zamiast ADKA na perkę wsiadł KUBA. Na gitarze dalej plumka WRACK no i na mikrofonie jęczy MGD. W końcu mamy perkusję normalną perkusję! Pierwsza próba w nowym składzie wypaliła jak w mordę strzelił! Mimo małych niedociągnięć wszyscy byli zadowoleni!

A więc kontynuujemy robotę! Wkrótce nowy materiał! Przygotujcie się na wielki powrót O KÓRDE!

POZDRO!

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280