band.pl

zespół

Organized Noiz

Organized Noiz

metal, rock, rap, Rap-metal,

https://www.facebook.com/Organized.Noiz

609837707

Katowice (śląskie)

Ostatnie logowanie: 24 marca 2014

Data rejestracji: 24 marca 2014

Licznik odwiedzin: 1311

opis

Organized Noiz powstało w maju 2011 roku, poszczególni członkowie wywodzą się z bardzo różnych gatunków muzycznych. Sam zamysł grania nie typowego dla polskich realiów, rap-metalu ( nie mylić z rap-corem bo to 2 różne rzeczy )powstał w umyśle Siwego (gitara) i Karol (wokal) już w okolicy roku 2000. Jednak sam pomysł to nie wszystko. Brakowało jeszcze umiejętności i ludzi którzy pomogą go zrealizować. Po wspólnej tułaczce poprzez hip-hop i punk Siwy z Karolem dotarli do miejsca gdzie nie można było już zrobić kroku wstecz. Pierwszy na horyzoncie pojawił się Mikołaj (perkusja), który szybko został zwerbowany i przeciągnięty na ciemną stronę mocy. Z rocka i metalu wykonał salto w kierunku rap-metalu. Organized Noiz zyskało kwaterę operacyjną i nazwę.

Do całości brakowało jednak jeszcze basisty. A gdzie lepiej szuka się basistów niż w knajpie? Świętej pamięci morrison zesłał nam Slasha który szybko z fana hevy-metalu przeistoczył się w zwierze sceniczne spod szyldu ON. Mimo iż dalej trwają poszukiwania 5 członka zespołu który opanował wybitna sztukę turntablismu, kawałki się robią, chłopaki tworzą, pozostając wierni zasadzie: „szybko i do przodu...”

ON stał się kompletny pod koniec Kwietnia 2013 gdy do składu dołączył Tomek pełniący rolę DJ'a.
We wrześniu 2013 musieliśmy niestety pożegnać Slasha i rozpoczęliśmy poszukiwania godnego następcy. Na początku października trafił pod Nasze skrzydła Sylwester, który już na pierwszej próbie rozpoczął bojowe szkolenie z zakresu Śląskiego Rap-Metalu.
Praca nad nowym materiałem wrze i już niedługo spodziewać się można nowych wieści spod szyldu ON!

filmy
zdjęcia
  • e3e7f32d1b275ca8995e83142a4a7678.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280