M A S T E R I N G (band.pl studio)
uwaga! DARMOWE WYKONANIE PRÓBKI MASTERINGU
- wielopasmowe przetwarzanie dynamiki
- parametryczna equalizacja nagrań
- maksymalizacja głośności nagrań
- stereo imaging
- odszumianie
- dithering
kontakt: studio@band.pl, tel.lub sms 513.57.1966BAND.pl MASTERING - PRÓBKI DŹWIĘKOWE
(próbki naszej pracy masteringowej)
tygrys-szczecin.mp3 | dylizans-lebork.mp3
uwaga: na początku próbek jest materiał jaki otrzymaliśmy, w połowie zmienia się na jakość już po masteringu. Różnica jest kolosalna, tak więc nie będziecie mieć problemu z rozpoznaniem próbek przed i po masteringu.
kontakt: studio@band.pl, tel.lub sms 513.57.1966

Wykonujemy darmowe próbki masteringowe
Proszę przesłać plik mp3 na nasz mail mastering@band.pl w odpowiedzi wypowiemy się czy można jeszcze jakoś polepszyć nagrania

PRACUJEMY M.IN.:
Dithering jest niezbędny, gdy cyfrowy dźwięk o rozdzielczości np. 16-bitowej odtwarzamy z precyzją mniejszą niż 16 bitów (ma to przeważnie miejsce, gdy używamy wielu wtyczek DSP). Dithering jest kluczowym procesem w profesjonalnej konwersji rozdzielczości plików dźwiękowych (najczęściej w nieskompresowanym formacie PCM) z 64-, 48- lub 32-bitowej (obróbka dynamiczna sygnału, dodawanie efektów, miksowanie) na 24-bitową (obecny standard profesjonalnej cyfrowej rejestracji dźwięku) albo z 24-bitowej na 16-bitową (finalne zgranie do formatu CD-Audio). Szum ditheringowy maskuje zniekształcenia harmoniczne i błędy kwantyzacji, których nie da się uniknąć podczas takiej konwersji.

Rozdzielczość: 1024 | 1280