Pomoc

pomoc FAQ - Frequently Asked Questions - czyli często zadawane pytania
Od początku istnienia strony staramy się odpowiadać na dręczące Was pytania. Dzięki FAQ mamy mniej roboty przy odpisywaniu na pytania, które się powtarzają.

pomoc Organizauje koncert. Jak zrobić żeby band.pl go patronowało ? co mi to daje ?
Prosze wrzucić nasze LOGO na plakat. Po zarejestrowaniu się na stronie band.pl jako organizator, SAMODZIELNIE wrzuć plakat oraz informacje o imprezie. Pod koniec każdego dnia sprawdzamy nowe dodane plakaty i jeśli będzie na nich logo band.pl dodajemy je do imprez patronowanych przez nas. Dzięki patronatowi Wasz koncert będzie wyżej pozycjonowany w serwisie od innych koncertów. A jeśli robisz duży festiwal możesz podesłać nam bannery w jpg lub gif o wymiarach 400x50 i 100x50, powiesimy je na podstronie województwa w katalogu zespołów. Impreza pod naszym patronatem uzyskuje możliwość rozesłania mailingu na zespoły i użytkowników z województwa w którym ona ma się odbyć. Po uzyskaniu patronatu, treść mailingu reklamującego koncert proszę przesłać na mail: patronat@band.pl

pomoc Co to są opcje dodatkowe w Waszym serwisie ?
Każdy zespół za darmo może posiadać na band.pl swój profil. Na swoim profilu można zamieścić informacje o swoim zespole, pliki mp3, zdjęcia. Posiadając profil na band.pl automatycznie znajdujecie się w KATALOGU ZESPOŁÓW, który często jest przeglądany przez organizatorów koncertów. W serwisie band.pl zarejestrowanych jest .... organizatorów z całej polski. Przez roczne wykupienie opcji dodatkowych uzyskujecie: DOSTĘP do katalogu organizatorów. Jeśli potrzebujecie koncertu w konkretnym zakątku Polski, kontaktujecie się z organizatorem z naszego katalogu organizatorów i najlepiej na ich maile przesyłacie swoją ofertę (nie przesyłajcie im plików mp3!). Opcje dodatkowe to też możliwość dodawania newsów, ogłoszeń, większej ilości zdjęć oraz plików mp3. Do dyspozycji dostajecie PLANER TRAS. Jest to użądzenie dzięki któremu informujecie organizatorów z poszczególnego województwa że chcecie zagrać konkretny koncert w konkretnej cenie.

pomoc Jeśli będziemy mieć u Was konto www to opcje dodatkowe w katalogu zespołów są gratis ?
Jeśli będziecie posiadać u nas konto 1GB to opcje dodatkowe w katalogu dajemy gratis. Dorzucamy tez konto pocztowe Twoj_Login@band.pl (konto bez spamowe o wielkości 7GB!)

pomoc Co potrzebujecie do zrobienia nam strony www ?
Nic. Stronę najlepiej zróbcie sami i sami ją wieszacie na serwerze jak tylko otrzymacie od nas login i hasło. Jeśli chcecie, żebyśmy my zrobili Wam stronę indywidualnie, napiszcie na początek na webmaster@band.pl to obgadamy szczegóły co do wykonania projektu Waszej strony.

pomoc Co to jest subdomena ?
Subdomena to inaczej adres internetowy. BAND.pl udostępnia darmowe adresy w postaci : www.band.pl/TwojZespol
Subdomeny w postacji www.TwojZespol.band.pl otrzymacie wraz z kontem www/ftp

pomoc Jakie są zasady na band.pl ?
Zasady są dosyć proste - zawarliśmy je w REGULAMINIE

pomoc Czemu nie odpisujecie nam na listy ?
Dostajemy dosyć spore ilości poczty i czasami nie jesteśmy w stanie się wyrobić czasowo i odpisać. Na początku odpisujemy na listy, które są dla nas ważne albo te które nie wymagają długiej odpowiedzi. Jeśli nie otrzymujecie odpowiedzi to warto się przypomnieć po kilku dniach. Mamy taki mechanizm ze jeśli ktoś pisze do nas co jakiś czas to stare listy przerzuca na początek kolejki. Tak więc warto się przypominać. A listów bez odpowiedzi staramy się nigdy nie wyrzucać.

pomoc Jak dodać skład zespołu do swojego profilu ?
Każdy z członków zespołu dodaje siebie na band.pl jako nowy użytkownik. Potem logujesz się jako ZESPÓŁ i szukasz konkretnego członka zespołu i dodajesz go jako CZŁONEK ZESPOŁU i tak z pozostałymi...

Rozdzielczość: 1024 | 1280