band.pl

zespół

Painkiller

Painkiller

punk, rock, hardcore

https://www.facebook.com/Painkillerband

604628413

Rogoźno (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 05 października 2014

Data rejestracji: 05 października 2014

Licznik odwiedzin: 1369

opis

Listopad 2013. Po rozpadzie Fucking Pomidors, Kriss, czując niedosyt, postanowił poszukać ludzi równie zdegustowanych obecną sytuacją na rogozińskiej scenie muzycznej. Po owocnym spotkaniu z Kiślem (ex. Fabryka Małp, K.W.A.S., Fucking Pomidors) i Patrykiem (ex. Tylko Dla Ludzi), postanowili oni założyć zespół. Po kilku udanych próbach przyszła pora na znalezienie twarzy zespołu. W końcu przydałby się wokalista lub wokalistka. Poszukiwania szły pełną gębą.
- Ostatecznie po testach kilku bliższych znajomych, zrezygnowaliśmy z żeńskiego wokalu prowadzącego, a za mikrofon chwyciłem sam (kriss).
Burzyło to jednak główną wizję kapeli i dlatego jako wokal wspierający do zespołu dołączyła Klaudyna (znana z występów w kilku ciekawych projektach).
Po półrocznej grze w tym składzie i nagraniu pierwszego dema "Demo 2014"(lipiec 2014), do zespołu dołączył Robert (ex. Fucking Pomidors), który będzie pełnił rolę gitarzysty, akrobaty.
Debiut sceniczny Painkiller zaliczył 4 października 2014 roku, w Starym Kinie w Poznaniu, gdzie supportowali koncert TZN Xenny i Celi Nr 3.

Teraz tylko praca praca praca i do zobaczenia na koncertach :)

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280