band.pl

zespół

Pancakes

Pancakes

ska, reggae, rock

https://www.facebook.com/pancakeswieliczka

516625843

Wieliczka (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 14 sierpnia 2013

Data rejestracji: 05 sierpnia 2013

Licznik odwiedzin: 1188

opis

Gramy muzykę: rock - ska - reggae. Istniejemy od czerwca 2011 roku. Większość z nas zna się długi okres czasu ponieważ mieliśmy przyjemność poznać się w innych projektach muzycznych, dzięki czemu poznaliśmy się wzajemnie, swoje charaktery i osobowości, co pomogło przy tworzeniu zgranego zespołu. Przez naszą muzykę chcemy dawać ludziom radość i pozytywną energię, której tak bardzo potrzeba szczególnie w tych czasach, gdy człowiek jest taki zabiegany i często zapomina o prawdziwych życiowych priorytetach.
Skłania nas to również do pisania własnych tekstów. Naszym celem jest po prostu granie, spełnianie się i dotarcie z naszą muzyką do szerszej publiczności w naszym kraju,
a może i po za jego granicami.
Nasza muzyka charakteryzuje się szeroką gamą brzmień. Od przesterowanych jak i łagodnych gitar do instrumentów dętych blaszanych i drewnianego co ubogaca naszą twórczość. Warto zaznaczyć, że dęciaki nie są ozdobnym elementem, bowiem często przybierają postać instrumentów solowych lub tworzących rozbudowane riffy. Wraz z sekcją rytmiczną jest to zespół, który swoim intrumentarnym potencjałem stara się upiększać powstałą harmonię.

MP3
zdjęcia
  • 9e79d0755a320623986a6bd1ffcd2183.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280