band.pl

zespół

PARAGRAF 64

PARAGRAF 64

rock, metal, punkrock, alternatywa

https://www.facebook.com/paragraf64/

607957705

Strzelce Opolskie (opolskie)

Ostatnie logowanie: 20 sierpnia 2019

Data rejestracji: 07 czerwca 2017

Licznik odwiedzin: 933

opis

Maciej Jankowski "Święty" – wokal, gitara,
Mariusz Siwy "Kiler" – gitara basowa,
Bogumił Kujawski "Dziki" - perkusja,
Marek Czekaj "Chwilka" - waltornia,
Aneta Zalejska "Lwica" - manager i anielska dusza składu
"PARAGRAF 64" zaistniał w 2013 roku. Projekt utworzenia zespołu powstał podczas realizacji autorskiego programu "Muzyczna podróż w czasie". W jego ramach przez 5 lat swoje zainteresowania muzyczne realizowało kilku skazanych. Obecnie skład zespołu tworzą 4 osoby: 3 osadzonych oraz chłopak, który nigdy nie miał nic wspólnego z więzieniem. Opieką objęła zespół manager Aneta Zalejska. Grają muzykę rockową oraz havy metalową połączoną z hip-hopem.W 2015r wydali swój debiutancki krążek "Mój Anioł Stróż".
Muzycy koncertują dla publiczności - zarówno wewnątrz zakładów karnych, jak i poza jego murami.
Głównym celem twórczości PARAGRAF 64 jest to by pokazać ludziom, że nawet siedząc w cieniu krat można robić coś, co jest warte żeby wyszło poza te kraty. Zdając sobie sprawę że o więźniach myśli się stereotypowo - tylko źle, wierzymy że dzięki tej płycie choć cześć ludzi zmieni o nich zdanie!
Zespół PARAGRAF 64 stał się przykładem, że warto wspierać takie działania. Ten projekt pozwolił im, by po wyjściu na wolność mieli szansę na inne życie niż do tej pory żyć godnie. Stali się też przykładem dla młodzieży, która nie wie dokąd iść, a także innych zagubionych ludzi. Spowodowali zmianę postrzegania ludzi po drugiej stronie muru.
Nagrodzeni wieloma nagrodami i wyróżnieniami, byli zapraszani na festiwale i imprezy masowe.

zdjęcia
  • 2758eb873a227d37bd2a6d4c01713485.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280