band.pl

zespół

PreQuel

PreQuel

rock, alternatywa hard rock

soundcloud.com/prequelband

Warka (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 09 grudnia 2014

Data rejestracji: 17 września 2013

Licznik odwiedzin: 1108

opis

Grupa powstała w wakacje 2006, założona przez trzech ludzi, chcących stworzyć coś wyjątkowego; Tomka, Rafała oraz Tomasza. Po jakimś czasie w szeregi zespołu wstąpili kolejni członkowie, Karol z Michałem . Garażowe granie w przeciągu kilku lat zamieniło się w bardziej ambitny projekt, który zyskał nazwę PREQUEL (czyt. prekłel nie prikłel).

W roku 2007 mieliśmy swój udany debiut sceniczny, dzięki stowarzyszeniu REAKTOR zagraliśmy koncert wraz z Tymonem & The Transistors. Nasze pierwsze studyjne demo, które nazwaliśmy 'Pamiętasz niebo?' nagraliśmy na przełomie roku 2008 oraz 2009 - zawiera 4 rockowo zaaranżowane kawałki. W jednym składzie graliśmy aż do 2011 roku, kiedy zakończyliśmy współpracę z Michałem, nowym wokalistą został Kuba.

Na przełomie tych kilku lat zagraliśmy kilkadziesiąt koncertów oraz festiwali, nie lubimy szufladkować naszego grania, wciąż szukamy swojego własnego stylu i nasza muzyka brzmi jak PREQUEL !

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280