band.pl

zespół

Przestrzen

Przestrzen

rock, alternatywa,

www.przestrzenrock.pl

791050064

OLesnica (dolnośląskie)

Ostatnie logowanie: 10 stycznia 2010

Data rejestracji: 10 stycznia 2010

Licznik odwiedzin: 1428

opis

Zespół "Przestrzeń" powstał pod koniec Listopada 2008 r. w Oleśnicy, kiedy to Marcin Klimkiewicz po odejściu z zespołu „Fragile”, zaproponował Robertowi Dochowskiemu i jego siostrze Magdalenie Dachowskiej (obecnie, również muzycy w zespole Bethel), oraz Adrianowi Morawskiemu - stworzenie nowego projektu muzycznego. Wszyscy bez większych przeszkód zgodzili się, tym bardziej Adrian, któremu przestało się układać w jego dotychczasowym zespole „Skazani”.

Grupa podsumowała, że w projekcie nie będzie miejsca na uprzedzenia muzyczne i zamykanie się w jednym gatunku, odrzucając przy tym wszelkie standardy i normy muzyczne. Wszystko po to, by na pierwszym miejscu postawić swoje uczucia i koncept.

W ten sposób Adrian proponuje dla zespołu nazwę „Przestrzeń”, która idealnie odda ich otwarty stosunek do świata muzyki – synonimem nazwy - brak jakichkolwiek ograniczeń.

Gdy już cała taktyka została opracowana, grupa zabrała się w końcu za granie. Po pierwszych próbach powstały między innymi takie utwory jak: „Mało ważne” czy „O wszystkim i o niczym” które zarysowały klimat kapeli, a muzycy wiedzieli, że wszystko idzie w dobrym kierunku, pozostało więc im tylko znaleźć wokalistę. Na jednej z prób w odwiedziny zawitał Szymon Duda, który słuchając kilku utworów, zaproponował, iż może im pomóc, oferując swój głos za mikrofonem – od tego momentu kapela ma pełny skład.

Muzycy starają się jak najwięcej komponować i koncertować, więc jeśli chcecie ich usłyszeć na żywo, piszcie śmiało, jak dadzą rade zagrają nawet u Ciebie w domu... :)

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280