band.pl

zespół

QUBE

QUBE

metal, hardcore, rock

www.qube.com.pl

+48605224999

LUBLIN (lubelskie)

Ostatnie logowanie: 25 maja 2008

Data rejestracji: 25 maja 2008

Licznik odwiedzin: 3436

opis

Zespół powstał w Lublinie, w październiku 2005 roku kiedy to wykrystalizował się skład:

» Daniel Gielza (Perła) - wokal,

» Paweł Gajewski (Gajos) - perkusja,

» Piotr Torbicz (Toper) - bas,

» Kamil Wiśniewski - gitara

» Tomek Otto - gitara.

Zrozumienie muzyczne i ponadprogowość kontaktu uczyniła zespół Qube tym czym jest obecnie. Inspirują się bardzo różnorodną muzyką, począwszy od progresywnego rocka, hardcore'u, metalu, po funk czy jazz.
W sierpniu 2006 roku kapela wyruszyła na nagranie swojej pierwszej płyty w "ZED STUDIO" w Olkuszu k/Krakowa. Ciężką pracą udało się wyobrazić krążek zatytułowany "SHAPES". Znajduje się na nim 6 utworów i są one połączeniem mocy tych pięciu indywidułów.
Od tej pory zespół zagrał wiele koncertów między innymi na Juwenaliach Politechniki Lubelskiej, zdobył pierwsze miejsce na przeglądzie "Membrana" w 2006 oraz "JAF" w 2007 roku. Z dwoma utworami (Unreal i The End) zawitał na Centralnej Liście Przebojów Radia Centrum. Zespół stara się ze swoją muzyką docierać do jak najszerszego grona ludzi. Koncert jest najlepszym miejscem na sprawdzenie jak przy użyciu muzyki i publiczności wywołać energię równą 45000000 Juli.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280