użytkownik

rachelwitold

https://palc.com.pl/

Chorzów (dolnośląskie)

wiek: 33 (chłopak)

Ostatnie logowanie: 05 lutego 2020

Data rejestracji: 01 maja 2017

Licznik odwiedzin: 2039

opis

Dzień Dobry. Jestem Edmund Tomków. Skończyłem studia Uniwersytetu Śląskiego. Aktualnie mieszkam i pracuje w Łebie. Mój zawód to Detektyw , ale chciałbym zmienić zawód . Oprócz tego multum czasu zużywam na literaturę. Mosła słabość to rolkarstwo i blacharstwo i każdą wolną chwile zużywam na to. Bardzo cenię sobie takie aspekty życia jak rodzina. Od zawsze byłem dokładny. Nienawidzę obrażalstwa. Dodatkowo lubię czytać książki młodzieżowe . Pewnie się ze mną zgodzicie, że najlepsza książka to "Błękitny lotos'', której autorem jest Hergé. Lubię grać w skradanki. Moją ulubioną grą jest Tribes II. Lubię filmy a w szczególności komedie. Mój Top 1 filmów to Terminal (2004). Jeśli nie widziałeś to polecam. Natomiast pewnie się zastanawiacie, kto jest moim ulubionym aktorem. Moim ulubionym aktorem jest Robert De Niro. Moje ulubione danie to kaszanka. To tyle. Dzięki.

komentarze
rachelwitold

12:04, 15 maja 2019

Zapraszam na stronę stronę mojego przyjaciela. Jest to producent galanterii skórzanej, prowadzący sklep pod adresem: https://belveder.com.pl z torbami skórzanymi polskich projektantów.
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280