band.pl

zespół

Radical Front

Radical Front

hardcore, crossover, ska

radicalfront.photoblog.pl

Sierpc (mazowieckie)

Ostatnie logowanie: 30 czerwca 2008

Data rejestracji: 17 marca 2008

Licznik odwiedzin: 3721

opis

Radical Front to mieszanka róznych stylów. Oscyluje zdecydowanie wokół HC/Crossover tej starszej daty, ale zahacza też delikatnie nawet o SKA. Brzmienie trąbki nadaje tej prostej muzyce smaczku i lekkiej skoczności :] (niektórzy znajomi mówią, że Radical Front to po prostu oi/punk z trąbką, ale zespół rękami i butami wzbrania się przed tym określeniem). Tyle. Tak naprawdę, żeby sobie wyrobić zdanie, trzeba posłuchać :-)

Gramy w obecnym składzie od września 2007r.
Uważamy się za patriotów, dobrze znających historię własnego kraju, stąd w naszej muzyce nie ma miejsca na jakieś olewanie systemu, gloryfikowanie zjednoczonej Europy i tworzenia centrów wypędzonych, czy innych pomysłów godzących w godność Polski i Polaków.
Jednocześnie, z uwagi na fakt, iż niektórzy starają się przypiąć nam łatkę jakiś tam szowinistów lub antysemitów, podkreślamy, że Radical Front odcina się zdecydowanie od takich poglądów i treści. A jeśli ktoś doszukuje się w granych przez nas utworach wymienionych ideologii, to po prostu nie zrozumiał tego, co chcemy przekazać... ewentualnie dla takiej osoby wszelka krytyka Żydów (i tego, co robią choćby w Palestynie) oraz poczucie bycia polskim patriotą jest równoznaczne z antysemityzmem i faszyzmem. Na to niestety nie jesteśmy w stanie nic poradzić...

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280