band.pl

zespół

Restauracja

Restauracja

rhytm'n'jazz, funk, bossa, blues, pop

www.restauracja.art.pl

Kraków (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 11 grudnia 2009

Data rejestracji: 17 lutego 2008

Licznik odwiedzin: 3799

opis

RESTAURACJA to zespół króry powstał w 2007 roku z inicjatywy kilku znajomych z ze studiów na krakowskim AGH. Na początku zespół przechodził częste zmiany składu, który obecnie tworzy pięć osób z różnych części południowej Polski.

Nazwa zespołu wzięła się z faktu, że na początku zespół był tzw. cover-bandem (z resztą chyba tak jak większość zespołów). Jednak nigdy nie starał się idealnie kopiować oryginalnych utworów a raczej "przyprawiać" na swój sposób uzyskując pewien "smaczek". Dlaczego więc zespół nie nazywa się "Kucharze"? Ano dlatego, że od początku zapraszają na swoje próby (w podziemiach jednej z krakowskich spółdzielni) wybornych "smakoszy muzycznych" których cenne uwagi pomagały i pomagają tworzyć to, co jest teraz.

Zespół gra muzykę reprezentującą różne gatunki muzyczne, np.: funk, blues, rhytm'n'jazz, rock'n'roll i pop. Mimo swojej krótkiej historii, był zapraszany i występował m.in. na festiwalu "Natchnieni Bieszczadem" w Cisnej, na festynie "16. Jesień Kurdwanów" w Krakowie, na "Charsznickich Dniach Kapusty" przed kilkutysięczną widownią, w krakowskich klubach, m.in. Lizard King, Mile-Stone w hotelu Qubus oraz w Gwarku przy ul. Reymonta. Zespół miał również okazję wystąpić na półmetku oraz urodzinowej imprezie zamkniętej gwarantując gościom udaną zabawę.

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280