band.pl

zespół

RISE UP

RISE UP

metal, thrash, hardcore

riseup.nwz.pl | myspace.com/riseupband

0501-010-441

Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Ostatnie logowanie: 23 grudnia 2009

Data rejestracji: 01 grudnia 2006

Licznik odwiedzin: 4732

opis

Początki RISE UP datuje się na rok 1998, jednak to w 2002 następuje krystalizacja stylu muzycznego jak i ludzi go tworzących. Pochodzimy z kurortu uzdrowiskowego - Buska-Zdroju, trudno się wydrzeć z tak małego miasta, jednak mamy na swoim koncie kilka osiągnięć:
- marzec 2003 r. nagranie "Rozdziału III" w "SF Studio" (Dębica) pod okiem Janusza Bryta,
- krążek ten zyskuje pozytywne recenzje (m.in. w Metal Hammerze), a utwór "To nie takie proste być kim chcesz" pojawia się na składance CD "Rock Atak - Rockdown" wydanej przez New Project Production oraz Estardę i Studio,
- grupa ma swoje "pięć minut" w telewizji - biorąc udział w "Regionach Kultury" emitowanych w TVP 3 w listopadzie 2003 roku,
- masa zagranych koncertów u boku takich wykonawców jak: O.N.A, AMETRIA, FRONTSIDE, DEVILYN, HEDFIRST i inni.
- maj 2004 r. nagranie "Unoforeseeable World" w HERTZ Studio (Białystok) pod okiem braci Wiesławskich. Materiał został zarejestrowany z nowym wokalistą - Barneyem (SPINAL CORD). 4-utworowe demo utrzymane w klimatach thrash-core z warstwą liryczną w języku angielskim zebrało bardzo dużo pozytywnych recenzji na polskich jak i zagranicznych portalach muzycznych.
Obecnie RISE UP szuka wydawcy a na ich oficjalnej stronie http://www.riseup.nwz.pl zostało w całości udostępnione najnowsze promo "Unforeseeable World".

Skład:
Barney - vocal
Żuru - guitars
Misiek - guitars
Static - bass
Matt - drums

MP3
komentarze
RISE UP
Logo RISE UP

19:44, 23 grudnia 2009

Zespol RISE UP poszukuje gitarzysty! Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Dane do kontaktu: tel. 0501-010-441
GreenStreet Project.
Logo GreenStreet Project.

00:32, 17 października 2007

Gralismy kiedys koncert razem w Busku:)z tym ze wtedy gralem z innym skladem...nazywalo sie to SLAVE czy jaks tak;)....pozdrowecz ki GAJU.
GreenStreet Project.
Logo GreenStreet Project.

14:57, 16 października 2007

Hej Pozdrowki od zespolu GreenStreet Project. Pozdroweczki dla bebniarza od starego znajomego po fachu;)
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280