band.pl

zespół

Siarka Kraköw

Siarka Kraköw

drunk metal, metal, rock

www.siarkakrakow.pl

Kraków (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 16 listopada 2012

Data rejestracji: 16 listopada 2012

Licznik odwiedzin: 1009

opis

Siarka Kraköw została poczęta przy knajpianym stole w Pieninach w 2010 roku, a narodziła się 16.06.2012 w Krakowie na pierwszym koncercie. Kawał czasu za nami. I kawał pracy, biorąc pod uwagę to, od czego zaczynaliśmy.

Zaczęło się od barowej dyskusji Filipa i Tomka. Pierwszy z nich był wtedy ex-pałkerem około pięciuset kapel punkowych, rockowych i metalowych. Drugi - posiadaczem gitary, bo na zaszczytne miano gitarzysty z pewnością nie zasługiwał. Obaj dyskutanci uważali się podówczas za ostatnich na Ziemi fanów Venom.
Kiedy okazało się, że jest ich dwóch, założenie zespołu wydało się kwestią czasu. Rychło odnaleziono trzeciego spiskowca - Michał okazał się basistą, koneserem wódki i miłośnikiem Slayera w jednej osobie i tym samym od narodzin był predestynowany do gry w Siarce.
Wokalista został wygrzebany z przepastnych czeluści akademika na Bydgoskiej, gdzie przy codziennej krzątaninie śpiewał w miarę czysto Chryzantemy Złociste.

Mimo zhańbienia się edukacją muzyczną dwóch członków zespołu, wszelka finezja została starannie ukryta pod warstwą przesteru, charkotu i prymitywnych łupnięć. I Siarka gra!

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280