band.pl

zespół

Silver Samurai

Silver Samurai

rock, hard rock, glam rock

www.silversamurai.prv.pl

503 631 079

Tychy/Kobiór (śląskie)

Ostatnie logowanie: 02 października 2006

Data rejestracji: 17 września 2006

Licznik odwiedzin: 4074

opis

zespół rozwiązany

Zespół Silver Samurai powstał w lipcu 2005 roku. Obecny skład to: Adam Bała (wokal), Andrzej Domżoł (gitara), Mariusz Malcharek (gitara basowa), Hubert Domżoł (perkusja) i Marcin Brodowski (gitara).
Od początku współpraca przebiega w atmosferze zgody i świadomości, że bez ciężkiej pracy niczego nie da się osiągnąć. Nad każdą kompozycją zespół pracuje długo, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zespół Silver Samurai to poważna rock and rollowa instytucja złożona z piątki młodych ludzi, którzy wierzą, iż jedyną nadzieją na to, by świat nie skonał z nudów jest muzyka. Naszą główną ideą jest optymizm i radość, którą możemy dawać sobie i słuchaczom. Wedle tego założenia doszliśmy do wniosku, iż najlepszym sposobem jest sięgnięcie do muzyki, do której dawno nikt nie sięgał, sprowadzenie na nowo mody na rocka i hard rocka lat 80tych. Główne priorytety naszej muzyki to dobry riff gitarowy, zapamiętywana melodia i chwytliwy refren. Czerpiemy garściami ze spuścizny naszych mistrzów (Van Halen, Def Leppard, Kiss, AC/DC, Europe, Poison, Deep Purple, The Rolling Stones), nie pozwalamy sobie jednak na kopie i plagiaty, gdyż chcemy aby nasza muzyka była świeża i w pełni autorska. Najwyższy czas, by pokazać światu czym jest rock and roll, to nasza dewiza.

Pierwszy materiał demonstracyjny zespołu Silver Samurai spotkał się z wielkim uznaniem i zmotywował nas do wzmożonego działania. Planujemy widowiskowe koncerty i zdecydowane zwrócenie się ku stylistyce melodyjnego hard rocka. Nie zamierzamy poprzestać na muzyce, gdyż naszym zdaniem w rock and rollu bardzo ważnym elementem jest wizerunek sceniczny i tutaj skłonni jesteśmy zdecydowanie sięgnąć ku estetyce lat 80tych.

Na koncie mamy koncerty klubowe i większe występy plenerowe.

Prawdziwa historia Silver Samurai tak naprawdę dopiero się zaczyna…
Bądźcie gotowi…

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280