band.pl

zespół

Skafander

Skafander

funk, reggae, rock

www.skafander.net.pl

505616363

Bochnia (małopolskie)

Ostatnie logowanie: 16 lutego 2008

Data rejestracji: 25 listopada 2007

Licznik odwiedzin: 3625

opis

Nasza muzyka jest jak skafander, który chroni przed szarą codziennością i daje ludziom radość. Pisząc swoje piosenki staramy sie przekazać jak najwięcej radości i pozytywnej energii, której przecież jest w nas tak wiele. Łączą one w sobie różne style. Ponieważ nie chcemy sie ograniczać, znajdziecie w naszej muzyce: ska, reggae, rock, funk i wszystko to, na co jeszcze najdzie nas ochota.
Jesteśmy razem od sierpnia 2006. Minął miesiąc nim udało nam się ukształtować obecny skład, oraz nagrać pierwsze demo, które stanowiło podstawę zakwalifikowania sie do ogólnopolskiego przeglądu ROCK AUTOSTRADA. Koncert odbył sie 3 września 2006, a debiut nasz okazał się bardzo udany i ciepło przyjęty przez ludzi. Dowodem tego niech będzie drugie miejsce konkursowe ex aequo z zespołem Krusher (pierwszego nie przyznano), oraz nagroda dla nas najważniejsza - przyznana przez publiczność.
Inne sukcesy to III miejsce na I Krakowskim Przeglądzie Zespołów Rockowych`07, I miejsce w Ząbkowicach Śląskich na DekaRocku`07.
Druga już wizyta w studiu nagraniowym - tym razem u Wojtka Famielca zakończyła się rejestracją:
"Małej Czarnej" i "W malinowej głowie".
Zagraliśmy już trochę plenerowych koncertów , w eliminacjach krakowskich do Debiutów Opolskich, jak i podczas Bocheńskiej Nocy Niespodzianek`07 .
Mamy spory apetyt na koncertowanie . Repertuaru jest na jakieś 1,5 do 2 godzin grania.
Najbliższe plany to dopracowanie repertuaru i rejestracja nagrań na płytę (szukamy sponsorów), dobre koncerty i dobre kluby muzyczne...*))).

MP3
zdjęcia
  • 98eb5598eacdd2f1eeb5c2e6f5c6c55b.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280