band.pl

zespół

skakanka

skakanka

punk rock, punk, rock, post punk, alternatywa

https://www.facebook.com/skakankaband/

607 343 381

Wyrzysk (wielkopolskie)

Ostatnie logowanie: 05 listopada 2016

Data rejestracji: 11 maja 2016

Licznik odwiedzin: 2134

opis

Gramy wyłącznie po polsku. Mamy za zadanie bawić dźwiękiem i lekko "pociśniętą" treścią. Nasza muzyka ma budzić pozytywne emocje. teksty są dosłowne, proste, zarazem lekko ironiczne.
skakanka to grupka pięciu facetów wyciągniętych z zupełnie innego nurtu. podchodzimy z ogromnym dystansem do tego co robimy i jednogłośnie orzekamy, że liczy się przede wszystkim doskonała zabawa!
W skład zespołu wchodzą; wokal BOGUSZ CHMIELEWSKI, gitary PRZEMYSŁAW WACHOWSKI I MAREK CZYŻ, bas PRZEMYSŁAW NIEZGÓDZKI oraz perkusja RADOSŁAW REREK.
Nasz debiutancki album, "PRZETERMINOWANE" ukazał się pod koniec roku 2015r. Płytka jest zwieńczeniem pierwszych dwóch lat działalności.
Zagraliśmy wiele koncertów z których (między innymi) chwalimy się supportami przed POPARZONYMI KAWĄ TRZY, ZESPOŁEM LEMON, FORMACJĄ STRACHY NA LACHY, GOORALEM, FARBEN LEHRE czy POWER OF TRINITY. Od dłuższego czasu współpracujemy z Fabryką Zespołów. W roku 2014 braliśmy udział w projekcie Leszek live festival i zajęliśmy dumne trzecie miejsce. Współpracujemy również z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, w tym roku zagraliśmy koncert w Jarocińskim Spichlerzu Polskiego Rocka. Ponadto patronatem obejmują nas Radio Uniwersytet z Bydgoszczy i TV ASTA z Piły.

MP3
newsy
zdjęcia
  • 01cab19366bfeefa1aa7e606cfa8457d.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280