band.pl

zespół

SkOłowani

SkOłowani

blues, rock

https://www.facebook.com/skOlowani.band/

533 422 900

Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

Ostatnie logowanie: 23 października 2018

Data rejestracji: 23 października 2018

Licznik odwiedzin: 510

opis

Motto:
Co było, to było, zapomniane
W nowe melodie zasłuchani
Jadą po przyszłość, koło w kolo
By hymn swój śpiewać, skołowani

Zespół „Skołowani” powstał w naszych głowach już wiele lat temu, kiedy to planowaliśmy o wspólnym graniu. Oczywiście mieliśmy świadomość o niedoskonałości swojego warsztatu muzycznego, ale co tam – żyje się raz a potem się straszy. Idealnym momentem do pierwszego występu było XX lecie działalności Centrum Niezależnego Życia w Ciechocinku, znanego pod nazwą Sajgon. Z tej to okazji Jurek napisał teks piosenki pt. „Wieczny chłopiec”, która mówi o przyjaźni, kochaniu oraz nadziei. Muzykę to tego utworu skomponował Partyzant, świetny muzyk oraz przyjaciel „ojców założycieli”. Brawurowo wykonany kawałek porwał publiczność, która po brzegi wypełniła Teatr Letni w Ciechocinku. Zaprosiliśmy do tego wykonu Partyzanta i Jego syna Mikołaja. W chórkach falowały i świetnie śpiewały Natalia i Agnieszka. To dopiero była iskra, która rozpaliła chęć wspólnego grania. Do zespołu zaprosilismy Leszka Piwońskiego – świetnego gitarzystę, który na co dzień bawi się kolorami. Pierwsze próby, już w trzy osobowym składzie, pokazały potencjał muzyczny oraz sprecyzowały charakter zespołu, który zagrać może wszystko od hard rockowych riffów do nostalgicznych ballad.

Możemy się pochwalić, iż Marek Gaszyński podarował nam specjalnie napisany tekst piosenki, która po trosze jest Hymnem Skołowanych. A cha, dlaczego skołowani? – no bo troszeczkę zakręceni, wieczni chłopcy z siwymi głowami, dla których miłość, przyjaźń i rock and roll są największymi wartościami. A to, że dla dwóch z nas coś się przyczepiło do tyłka, nie ma żadnego znaczenia.

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280