band.pl

zespół

Spirala Milczenia

Spirala Milczenia

punk

www.spiralamilczenia.band.pl

Lubaczów (podkarpackie)

Ostatnie logowanie: 15 kwietnia 2008

Data rejestracji: 08 września 2007

Licznik odwiedzin: 4739

opis

Spirala milczenia, powstała ponad rok temu, na przełomie zimy i wiosny (AD 2007). Skład zespołu od początku do chwili obecnej nie uległ zmianie- tworzą ją bizon/perkusja, hazjajka- bas, wokal oraz mać- gitara, wokal.

Tworzona przez nas muzyka jest szkicem naszych fascynacji, lęków, urojeń. W jak największym stopniu chcemy przedstawić swój pogląd na otaczający nas świat. Nikomu niczego nie chcemy narzucać. Nie utożsamiamy się z żadnymi nurtami politycznymi ani grupami wyznaniowymi, choć w tekstach poruszamy problemy z nimi związane. Nasze teksty nie są subiektywną krytyką wszystkiego (negacja wszystkiego przecież do niczego nie prowadzi), dostrzegamy problemy, mówimy o nich, i przez to chcemy rozpocząć dyskusje nad nimi. Naszym celem jest trafienie w punkt, który poruszy wyobraźnię słuchaczy, zainspiruje do myślenia i zastanowienia się nad otaczająca nas wszystkich rzeczywistością, sensem szalonego wyścigu w którym nie ma mety i nigdy jej nie będzie. Popieramy wszelkie działania wolnościowe, feministyczne, antywojenne, inicjatywy ekologiczne oraz te mające na celu ochronę praw człowieka i zwierząt jak również propagujące diety bezmięsne.

Jeśli ktoś jest zainteresowany naszymi nagraniami proszę pisać , z chęcią udostępnimy zarejestrowane materiały z naszych koncertów.

PUNK=KOMUNIKACJA

MP3
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280