band.pl

zespół

Socho band

Socho band

pop

www.sochoband.letnet.pl

605725861

Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

Ostatnie logowanie: 30 kwietnia 2013

Data rejestracji: 30 kwietnia 2013

Licznik odwiedzin: 1395

opis

Od początku naszego istnienia staramy się w naszej pracy łączyć to, co najlepsze, czyli współpracę sceny i parkietu. Właśnie to jest gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami. Działamy na terenie całej Polski, oferując usługi w zakresie obsługi muzycznej wszelkich imprez okolicznościowych. Jesteśmy w pełni profesjonalni, jednak ocenę, w jakim stopniu udaje nam się to zadanie, pozostawiamy dla tych, którzy nas słuchali i bawili się przy naszej muzyce.
Zdobyte doświadczenie przy współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny rozrywkowej pozwala nam w perfekcyjny sposób dopasować repertuar oraz program do charakteru imprezy a także na życzenie klienta opracowujemy dodatkowe utwory.
Prowadzimy imprezy międzynarodowe zapewniając konferansjerkę w języku angielskim Swoim doświadczeniem służymy podczas ustalania wizji oraz scenariusza imprezy tak, aby podczas jej trwania nikt ze strony organizatorów nie musiał już troszczyć się o jej przebieg.

zdjęcia
  • ed4bbb028868aae9775d41919fbbadd8.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280