(maj 2012) PRÓBKI NAGRAŃ: Studio Nagrań BAND.pl

 

SHURE SM57 – najlepszy mikrofon do werbla i nie tylko…

sm57
SHURE SM57-LCE Profesjonalny mikrofon dla perkusji, do instrumentów perkusyjnych i wzmacniaczy instrumentalnych. Dynamiczny kardioidalny Pasmo przenoszenia: 40 do 15000 Hz. SM57-LC (bez przewodu) Nadzwyczajna jakość i rozpiętość zastosowań powodują, że SM57 jest prawdziwym koniem roboczym na wszystkich estradach i we wszystkich studiach na świecie. Kształtowana charakterystyka przenoszenia zapewnia klarowne i selektywne odtwarzanie instrumentów, jak również bogate brzmienie wokali.

RØDE M1 Mikrofon z dożywotnią gwarancją!!!

rode m1
RØDE M1 Mikrofon z dożywotnią gwarancją!!! 100% Rock and Rolla w puszce! Z kamiennie masywną, odlewaną obudową i solidną dynamiczną kapsułą RØDE M1 stanowi niemalże niezniszczalny mikrofon, odporny na brutalne traktowanie. Można liczyć na M1, wystawiając go na trudne próby i przedstawienia, dzień po dniu, występ po występie. Kapsuła o dużym sygnale wyjściowym, pozłacane złącza XLR Wewnętrzny pop filtr redukujący zgłoski wybuchowe Odporny na sprzężenia zwrotne, wytrzymała metalowa obudowa, niskoszumowy, zaprojektowany i wykonany w Australii.
Jeśli podoba Ci się idea studyjnej jakości w wokalu na żywo to jest to wielki mały mikrofon…
.
„Jest solidnie zbudowany i daje więcej przestrzennego brzmienia niż większość dynamicznych mikrofonów” – Performing Musician Magazine

MARSHALL JCM 2000 – TSL 601

MARSHALL JCM 2000 – TSL 601 – combo gitarowe
Nagroda magazynu „Guitar Player” – Editors Pick Award
marshall
Daje gitarzystom dostęp do pełnego wachlarza brzmień, tak nowoczesnych jak i klasycznych. Zarówno głowy jak i komba DSL oferują proste, klasyczne rozwiązania z jedynie niezbędną możliwością edycji, pozostawiając brzmienie jak najbardziej surowe i zdecydowane. Jest to ulubiony model m.in. Gary Moore’a. 60-watowe wzmacniacze TSL posiadają 3 kanały o 2 trybach pracy (każdy), pętlę efektów, Mid Boost, Tone Shift, Deep Switch i Reverb. Czyste brzmienie rodem z Nashville w połączeniu z poruszającym ziemię crunchem i potężnym, hi-gainowym przesterem nadaje tym wzmacniaczom status prawdziwie profesjonalnych maszyn, które co roku znajdują sobie nowych wielbicieli wśród wielu profesjonalistów. Świetne, vintage’owe brzmienie i niezły „kop” pieców tej serii, który zawdzięczają temu, że są to wzmacniacze w pełni lampowe ( preamp 4 x ECC83, końcówka: 2 x EL34). TSL 601 posiadają rodzaj głośników, który nadaje im niepowtarzalne brzmienie, a mowa tu o 12” Celestion „Wolverine”.

Doskonałe mikrofony w Studiu Nagrań BAND.pl

rode
Produkty firmy RØDE są produkowana w Australi a ponadto na mikrofony tej firmy jest przewidziana 10-letnia gwarancja!!! 2 fabrycznie parowane mikrofony NT5, w zestawie walizka, uchwyty sztywne oraz osłony przeciwwietrzne RØDE NT5 to zestaw dwóch parowanych 1/2-calowych mikrofonów pojemnościowych o kardioidalnych charakterystykach kierunkowości, które również dostępne są pojedynczo (NT5-S). Zaprojektowano je pod kątem rejestracji instrumentów akustycznych, pracy w charakterze mikrofonów overhead przy nagrywaniu perkusji, instrumentów perkusyjnych oraz do pracy na scenie. Wyposażono je w 1/2-calowe kapsuły polaryzowane zewnętrznie, które połączono z konwerterem impedancji opartym na tranzystorze J-FET oraz bipolarnym buforem wyjściowym. Obudowy mikrofonów, które mogą pracować w parze w konfiguracji X/Y lub pojedynczo, pokryto satynowym niklem. Razem z parą mikrofonów użytkownik otrzymuje walizkę, osłony przeciwwietrzne i uchwyty.
.
.

f15
.
AUDIX F-15 Mikrofon perkusyjny Mikrofon instrumentalny przeznaczony do hi-hatu, tabli oraz do wieszania jako overhead. Jest mikrofonem pojemnościowym o wyjątkowo dalekim i szerokim zasięgu. Doskonale oddaje realne i czyste brzmienie instrumentów.
.

studio nagrańSENNHEISER E 906 Mikrofon instrumentalnye 906 to mikrofon o charakterze supernerkowej. Został skonstruowany specjalnie do odbioru wzmacniaczy gitarowych. Pełny,żywotny dźwięk – szybka reakcja dźwiękowa – płaska forma idealna do odbioru wzmacniaczy gitarowych – 3 różne warianty dźwiękowe do ustawienia – szpulka kompensująca głębokie basy.
.
f12
.
AUDIX F12 Mikrofon perkusyjny Mikrofon instrumentalny przeznaczony do stopy, flor tomu i djembe. F12 charakteryzuje się wyjątkowo potężnym brzmieniem niskich częstotliwości. Nadaje instrumentowi oryginalnosci i zapewnia koniec problemów ze sprzężeniami i zniekształceniami.
.
.
.
i5AUDIX i5 Mikrofon instrumentalny o wyjątkowo wszechstronnym zastosowaniu. Idealnie sprawdza się na scenie i w studiu. Specjalnie zaprojektowana obudowa pozwala dokładnie go wykierować
nie zbierając szumów z nawet bardzo hałaśliwego otoczenia. Inżynierowie wypowiadaja się o nim, że jest wyjatkowym narzędziem; dokładny, trwały, godny zaufania. Wśród wielu instrumentów podlegających i-5 znajduję się m.in. werbel, saksofon, wokal i piece gitarowe.

shure sm57 betaSHURE Beta 57A Nadzwyczajna czułość mikrofonów serii Beta, a zwłaszcza ich maksymalna izolacyjność i minimalne zakolorowanie dźwięków dobiegających z boku osi, powodują, że są to najbardziej poważane i najszerzej używane mikrofony na świecie. Skrajnie wszechstronny dynamiczny mikrofon Beta 57A zapewnia optymalną pełnię i czytelność brzmienia. Spójna superkarioidalna charakterystyka kierunkowa.

studio nagrańAUDIX D6 to mikrofon instrumentalny bez wątpienia zachwyci każdego, szukającego potężnego, czystego i niezniekształconego brzmienia stopy. Prócz do stopy może być stosowany również do nagłośnienia flor tomu, djembe cajon-u oraz piecy basowych. Godne uwagi jest również wykończenie mikrofonu. D-6 jest mechanicznie wykuwany z jednolitej bryły aluminium lotniczego co powoduje, że fizycznie jest niemal niezniszczalny.

Studio Nagrań na Mazurach – BAND.pl


wstęp