band.pl

zespół

Święty i Przyjaciele

Święty i Przyjaciele

https://www.facebook.com/MaciejJankowskiSwiety/

ballada, poezja śpiewana, rock, liryka, alternatywa

607957705

Częstochowa (śląskie)

Ostatnie logowanie: 07 czerwca 2017

Data rejestracji: 07 czerwca 2017

Licznik odwiedzin: 690

opis

Maciej Jankowski „Święty”: wokalista, gitara akustyczna
Marcin Grodzki „Martinez”: perkusjonalia
Maciej Korzeniewski „Kor”: keyboard
Daria Pacuda : skrzypce
Przemysław "Marley" Wosiński: bass
Aneta Zalejska "Lwica" : manager zespołu

Projekt autorski sygnowany nazwiskiem twórcy tekstów i kompozycji, „Maciej "Święty" Jankowski” poprzez swą delikatność brzmienia, a wręcz liryczność proponowaną odbiorcy w tekstach i proponowanych aranżacji przenosi w świat marzeń, pozwala zatrzymać się i zanurzyć w refleksjach nas samym sobą. Projekt ten pomimo, iż jest jeszcze raczkujący, brał już udział w dwóch festiwalach Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej Rybnik 2017 oraz Festiwal New York w Łodzi. Na jednym z nich otrzymał wyróżnienie, co daje świadectwo że jest to propozycja muzyczna nad którą warto się pochylić i poświęcić chwilę z życia do zanurzenia się w niej.
Projekt autorski sygnowany nazwiskiem twórcy tekstów i kompozycji, „Maciej "Święty" Jankowski” poprzez swą delikatność brzmienia, a wręcz liryczność proponowaną odbiorcy w tekstach i proponowanych aranżacji przenosi w świat marzeń, pozwala zatrzymać się i zanurzyć w refleksjach nas samym sobą. Projekt ten pomimo, iż jest jeszcze raczkujący, brał już udział w dwóch festiwalach Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej Rybnik 2017 oraz Festiwal New York w Łodzi. Na jednym z nich otrzymał wyróżnienie, co daje świadectwo, że jest to propozycja muzyczna nad którą warto się pochylić i poświęcić chwilę z życia do zanurzenia się w niej.

Zapraszamy do współpracy!

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280