band.pl

zespół

SYMETRIA

SYMETRIA

Art Rock, Alternatywna

www.symetria.xt.pl

508420106 i 516495766

Jastrzębie Zdrój (śląskie)

Ostatnie logowanie: 06 maja 2009

Data rejestracji: 07 września 2006

Licznik odwiedzin: 4117

opis

Zespół powstał w Maju 2005 roku z inicjatywy dwóch młodych ludzi. Poznanie się Dominika z Grzegorzem było dość ciekawe : .. otóż poznali się w szpitalu , przedstawił ich sobie pewien Gitarzysta Paweł , który na początku chciał grać z nimi lecz stało się inaczej .Ich drogi się rozeszły i była to już pierwsza osoba która przetoczyła się przez zalążek zespołu Symetria dając zły znak i dość pechowy fakt , że znalezienie pełnego składu nie będzie z byt proste.
Przez zespół przetoczyło się 3 perkusistów- Daniel odszedł do Formacji Front H8 , Następny zrezygnował w dość dziwny sposób….zabrał perkusje i sprzedał : ) podobno za 50 zł < --musiał być nieźle zdesperowany: ), i pewien perkusista któremu nie spodobały się utwory. Wymienić można jeszcze 3 gitarzystów o jednym już wspomniano , Drugi miał za dużo nauki ,a trzeci był wirtuozem i uważał że jest zbyt dobry na takie granie: )
Więc można by rzec, że zespół zaczął dość ciekawie. Jednak pewnego pięknego poranka na próbę przywędrował z kacowany Artur  aktualny basista : zapaliło się światełko w tunelu.
W Styczniu 2006 do dziś grający Tomek wypełnił lukę perkusisty .Nie trzeba było długo czekać by zespół zaczął tworzyć, Nazwali się Symetria, dokładnie nie wiadomo czemu pomysł rzucił Grześ. Wszystko szło w dobrym kierunku, w lutym 2006 nagrali już pierwsze demo 4 utwory Dziś Świat , Koszmar, Co dałeś im i Zegar. Powstała strona internetowa pod adresem http://www.symetria.xt.pl . Zespół zagrał już parę koncertów w takich miastach jak Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory. Symetria nagrała kolejne 4 utwory: katharsis, zabawkę, w samotności i X-dur. 21 Czerwca zdobyli drugie miejsce na Przeglądzie piosenki niezaangażowanej w Jastrzębie Zdróju.3 Września zajęli 3 miejsce na Pszczyńskim Żubrowisku wspomnieć trzeba, że na tym festiwalu brało udział 13 kapel z całego Śląska.

Zespół w ciąż tworzy i planuje koncerty…

komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280