band.pl

zespół

TensionZero

TensionZero

Rock, Progressiv, alternatywa

www.facebook.com/TensionZeroband

882463261

Rzeszów (podkarpackie)

Ostatnie logowanie: 11 kwietnia 2013

Data rejestracji: 11 kwietnia 2013

Licznik odwiedzin: 1059

opis

Zaczęło się od zajawki ........ każdy tak pisze :) Początki Tension0 - zaczęło się od domowego lepienia pomysłów i udowadnianiu sobie że jesteśmy najlepsi na świecie :) Dobre. Powstało demo 2006 r Zespołu Tension0 i było fajnie trochę zagranych koncertów beztroskie miło spędzone chwile.
Niestety po pewnym czasie zaczęło się sypać jak to mówią Life is Brutal - w przyjacielskiej atmosferze rozstaliśmy się z klawiszowcem: Michałem Urbanem, perkusistą: Tomkiem Drabikiem oraz chwile później z wokalistką: Barbarą Lubas no cóż czasami trzeba upaść żeby powstać mocniejszym.
Z zaczątkiem materiału na płytę i po ustabilizowaniu życiowemu zaczęliśmy szukać na nowo.
Dołączył do nas Perkusista: Wawrzyniec Fularz dokończyliśmy materiał i udało sie nagrać ślady perkusji w studio Spaart pod okiem Jacka Młodochowskiego. Przyszła pora na szukanie wokalisty/tki odrzucając kilka kandydatur zdecydowanie jazzowo śpiewających ludzi lub jak kto woli orientalnie :) Zgłosiliśmy się do Dominiki Kobiałki i zażarło :0 napisanie tekstów oraz zrobienie linii melodycznych trwało chwile ale na dzień dzisiejszy można śmiało powiedzieć że warto było i udało się. Młodzieńcza radość z grania powróciła i oto jesteśmy na nowo.

zdjęcia
  • 725bcdf4f8ee693ba527b4483b7b7494.jpg
komentarze
brak
dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników. ZALOGUJ się lub ZAREJESTRUJ jeśli nie masz jeszcze konta w serwisie.

Rozdzielczość: 1024 | 1280